Yardım Ekran görüntüsü 'kaydır' seçeneği sorunu(Kaydır Yok)

makroportal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
1.0.4.0
Telefon Modeli
Redmi 13
Bootloader Kilidi
Kapalı
Herkese iyi forumlar. Kendim Mi 13 kullanıcısıyım. Babama da geçen günlerde Redmi 13 modeli satın aldık TR cihazı. Geçenlerde HyperOs güncellemesi aldı güncelledik.Benim cihazımda da HyperOs yüklü.Bende bir problem yok fakat babamın cihazda ekran görüntüsü almak istediğimizde kaydır seçeneği çıkmıyor. Ayarlar nereye baktıysam bulamadım. İlgili görüntüyü ekliyorum. Konuyla ilgili destekleriniz için şimdiden teşekkürler iyi forumlar.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
Bazı uygulamalar kaydır seçeneğini desteklemiyor ama bu ekran görüntüsü olan yerde çıkması gerek öncelikle uygulama yönet kısmında uygulamayı bularak verileri temizle yaparak deneyin.
Eğer olmazsa bendeki sürüm numarası aşağıdaki resimde aynı değilse bu sürüme güncelleyebilir siniz.

Oyla:

VHOLDY

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Xiaomi
Konular
4
Herkese iyi forumlar. Kendim Mi 13 kullanıcısıyım. Babama da geçen günlerde Redmi 13 modeli satın aldık TR cihazı. Geçenlerde HyperOs güncellemesi aldı güncelledik.Benim cihazımda da HyperOs yüklü.Bende bir problem yok fakat babamın cihazda ekran görüntüsü almak istediğimizde kaydır seçeneği çıkmıyor. Ayarlar nereye baktıysam bulamadım. İlgili görüntüyü ekliyorum. Konuyla ilgili destekleriniz için şimdiden teşekkürler iyi forumlar.
MIUI 13 Kullanıyom bendede cikmiyo

Oyla:
Üst Alt