Çözüldü Ekran Geç Açılıyor

Outis1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
A2
Konular
2
Güç düğmesine basınca bazen ekran 2-3 saniye sonra açılıyor. Bazen direk açılıyor fakat 1 dakikada geçtikten sonra geç açılmaya devam ediyor.

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Ben bir ara oneplus 3 kullanıyordum onda ekran bazen açılıyor bazen açılmıyor du keyfine göre

Son düzenleme:

coldest

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Güney
Cihazım
Doogee s60
Konular
1
Uygulamalar tüm uygulamalar Quickstep in ön belleğini temizleyin düzelmesi lazım.

Outis1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
A2
Konular
2
Uygulamalar tüm uygulamalar Quickstep in ön belleğini temizleyin düzelmesi lazım.
Maalesef düzelmedi. Hatta MiFlash uygulamasından stock rom'u flashladım hala sorun aynı. Acaba Mayıs güncellemesi yüzünden mi böyle oldu?

Brkdzdr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi A2 lite
Konular
20
Maalesef düzelmedi. Hatta MiFlash uygulamasından stock rom'u flashladım hala sorun aynı. Acaba Mayıs güncellemesi yüzünden mi böyle oldu?
Kullandığınız bir uygulama vs tetikliyor olabilir. Parmak izi vs ile açinca tepkime nedir bir de öyle deneyebilir misiniz

Outis1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
A2
Konular
2
Kullandığınız bir uygulama vs tetikliyor olabilir. Parmak izi vs ile açinca tepkime nedir bir de öyle deneyebilir misiniz
Parmak izi tepkimesi de aynı maalesef. Telefonu 1 dakika içinde açık kapatırsam direk açılıyor. Ama 1 dakika geçtikten sonra tekrar açmak istediğimde 5 saniye sonra açılıyor.

Üst Alt