Soru Ekran fotoğrafı alma

slymn03

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Süleyman
Cihazım
Mi A1
Konular
3
Merhaba arkadaşlar Mi A1 model telefonda, xiominin bazı telefon modellerinde olduğu gibi 2,3 parmak ile ekranı üstten altta doğru kaydırmak suretiyle ekran görüntüsü alamıyorum.

Yapmak istediğim ekran allta doğru gitsin ben istediğim alanın ekran fotoğrafıni alayim.

Şimdiden teşekkürler.

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
Merhaba arkadaşlar Mi A1 model telefonda, xiominin bazı telefon modellerinde olduğu gibi 2,3 parmak ile ekranı üstten altta doğru kaydırmak suretiyle ekran görüntüsü alamıyorum.

Yapmak istediğim ekran allta doğru gitsin ben istediğim alanın ekran fotoğrafıni alayim.

Şimdiden teşekkürler.
Benim bildiğim kadarıyla o özellik sadece miui arayüzü olan cihazlarda oluyor. Herhangi bi programı var mıdır bilmem.

Oyla:

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
Sizin telefonunuz mi a1, mi a1 android one projesi olduğu için saf android arayüzü kullanır. Miui atabilir misiniz bilmiyorum onu araştırın lütfen
Bu cihaza belirttiğiniz arayüz vari ? Yoksa nasıl yüklenir.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

bralakir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFARÜŞTÜ
Cihazım
Mİ A1
Konular
13
miui arayüzü bu cihazda tüm özellikleri ile kullanılmaz, sadece launcher şeklinde ve görüntü olarak portlanmış bir apk ile olabilir, ama o da sizin işinizi görmez, ekran görüntüsü sadece kapatma ve ses kısma tuşuna aynı anda kısa süreli basmak şeklinde alınıyor

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Şimdiden teşekkürler.
MIUI arayüzlü cihazlarda, daha doğrusu benim Max 2 de, şu şekilde alınmakta....Ayarlar/Ek ayarlar/Tuş ve hareket kısayolları/Ekran görüntüsü kaydet...orada 7-8 seçenek var...ilki de 3 parmakla aşağı kaydır.....Sizin cihazda/romunuzda bu ayar varmı, varsa da nerededir, bilemiyorum....kolay gelsin, iyi forumlar

Edit; eğer bu özellik bir Android özelliği ise, sizin cihazda da mutlaka vardır

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Son düzenleme:
Oyla:

sniperelite34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
İphone 3gs
Konular
0
Erran resmi ve videosu için. (Du Recorder)kullan hocam Google Play'de var.Kolay kullanışlı bir program.

Oyla:
Üst Alt