Yardım Ekran Değişimi...

Yunkaai

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Student/Translator
Konular
12
Arkadaşlar hepinize iyi geceler. İyice kanser olmaya başladım bu duruma. Geçen ay telefonumun ekranı kırıldı. Forumdan ve internetten duyduğum bir yere cihazı verdim. takılan ekran orijinal değildi ama felaket derecede kalitesizdi. Ölü piksel vardı, bazen dokunmatik kendi kendine basıyordu. Verdiği yere tekrar götürdüm tekrar ekran değiştirdiler lakin şuan daha kötü. Gene ölü piksel var alt tuşlarda ışık sızması var ve dokunmatik yazı yazılmayacak derecede rezalet. Şu telefonun ekranını düzgünce yapabilecek bir yer yok mudur? Gerçekten çıldıracak seviyeye geldim.

Ataberkk44

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
Mi9
Meslek
Öğrenci
Konular
70
Arkadaşlar hepinize iyi geceler. İyice kanser olmaya başladım bu duruma. Geçen ay telefonumun ekranı kırıldı. Forumdan ve internetten duyduğum bir yere cihazı verdim. takılan ekran orijinal değildi ama felaket derecede kalitesizdi. Ölü piksel vardı, bazen dokunmatik kendi kendine basıyordu. Verdiği yere tekrar götürdüm tekrar ekran değiştirdiler lakin şuan daha kötü. Gene ölü piksel var alt tuşlarda ışık sızması var ve dokunmatik yazı yazılmayacak derecede rezalet. Şu telefonun ekranını düzgünce yapabilecek bir yer yok mudur? Gerçekten çıldıracak seviyeye geldim.
GSM iletişime gönderebilirsin kargoyla

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Kalitesiz ekranı taktırdığınız yeri forumdan da duyduğunuzu belirtmişsiniz. Neresi olduğunu yazabilirseniz sizden sonra ekran ihtiyacı olan arkadaşlarımız için yararlı bir referans olacaktır.

Oyla:
Üst Alt