Yardım Ekran değişim sonrası arama esnasında geçici sinyal kaybı

gurgur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gurler
Cihazım
mi mix 2
Konular
1
mi mix 2 telefonumun özel (ve güvenip yıllardır çalıştığım) serviste kırık ekranı değiştirildi. İşlem sonrası arama yapınca sinyal çubuğu anlık olarak 1 hatta 0'a iniyor. Telefon keyfine göre bazen arıyor bazen hiç arama yapamıyorum. Aynı şekilde karşıdan aramalarda bazen bağlantı oluyor bazen ulaşılamaza düşüyor. Farklı SİM de denedim sorun kartta değil. global android 9 ve miui 10.3.5.0 global yüklü. Rootlu ve kilit açık. Servis düzeltemedi. Modem dosyası güncellersem düzelir mi. Çok canım sıkıldı headbang~~.Allah rızası için bir yol gösterinhandshake~~.

Edit: edge, 3g, mobil veri kapalı, 2 sim slotunda da bir fark olmuyor. Fabrika ayarı, şebeke seçimleri, global 10.4.2-3,telefon bilgileri LTE/Td vs herhangi bir düzelme sağlamadı. Lineage 17 denedim açamadı tekrar 10.3.5.0 a döndüm. Sorun devam ediyor.

Son düzenleme:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
mi mix 2 telefonumun özel (ve güvenip yıllardır çalıştığım) serviste kırık ekranı değiştirildi. İşlem sonrası arama yapınca sinyal çubuğu anlık olarak 1 hatta 0'a iniyor. Telefon keyfine göre bazen arıyor bazen hiç arama yapamıyorum. Aynı şekilde karşıdan aramalarda bazen bağlantı oluyor bazen ulaşılamaza düşüyor. Farklı SİM de denedim sorun kartta değil. global android 9 ve miui 10.3.5.0 global yüklü. Rootlu ve kilit açık. Servis düzeltemedi. Modem dosyası güncellersem düzelir mi. Çok canım sıkıldı headbang~~.Allah rızası için bir yol gösterinhandshake~~.

Edit: edge, 3g, mobil veri kapalı, 2 sim slotunda da bir fark olmuyor. Fabrika ayarı, şebeke seçimleri, global 10.4.2-3,telefon bilgileri LTE/Td vs herhangi bir düzelme sağlamadı. Lineage 17 denedim açamadı tekrar 10.3.5.0 a döndüm. Sorun devam ediyor.
Hocam hayali çekiyor görünüyor ama cihaz aslında daha az çekiyor. Neden olabilecek unsurları bilemicem ama yazılımsal olarak son sürüm stok global romu veya custom romlardn MIUI eu romu kurmanız. Bunları yaptığınızda modem dosyasınızda güncellenmiş olcak. Sorun hala devam ederse yazılımsal değil donanımsal sorununuz var demektir.

Oyla:

gurgur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gurler
Cihazım
mi mix 2
Konular
1
cevabınız için teşekkürler, stok global rom ve eu rom denedim. Düzelme yok. yükleme sonrası açılışta da sorun oluyor wi-fi da çalışmaz oldu. Sanırım donanım kaynaklı

Oyla:
Üst Alt