Soru Egzersiz ekranında müzik değiştirme

Fat32man

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
S7 edge
Konular
1
Merhaba. Yürüyüş esnasında egzersiz ekranını acıyorum ama o ekranda müzik degistiremiyorum. Ekrandan çıkmak için egzersizi bitirmem gerekiyor. Egzersizi bitirmeden müzik ekranına nasıl gecebilirim. Birde Samsung telefonumda bir süre sabit hızla yürürsem antrenman algılıyor ve kendisi otomatik olarak bitişinde bana rapor veriyor ama mi band 5 te böyle bir şey yok. Yardımcı olurmusunuz

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Müzik değiştirmek istediğinizde muhakkak egzersizinize mola vermiş olacağınızdan dolayı sadece egzersizi durdurabilirsiniz. Bilekliğin alt yüzündeki yuvarlağa basılı tutunca egzersiz duracak ve mesafenizi kaydedecektir. Çok kısa mesafeleri kaydetmemektedir bilginize.
Samsungtaki otomatik rapor almayı bulamadım ama saatler arası yürüyüş detayınızı da MiFit arayüzünde bu ekrana basarak saatleri seçerek görebilirsiniz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Fat32man

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
S7 edge
Konular
1
Yürürken müzik dinliyorum ve sık sık müzik değiştiriyorum yada çalan şarkı ne diye ara ara bakıyorum. Her defasında neden durdurayim egzersizi çünkü yuruyusume devam ediyorum ve şarkı değiştirmek 1 sn lık bir iş bile değil ama mi band 5 de şarkı değiştirmek işkence. Buna bir çözüm geliştirilmeli. Ben yürürken tek yapmam gereken kolumdaki saatte bir tuşa basmak olmalı aynı zamanda yürüyüş kaydimin devam etmesi gerekir.

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Bana niye kızıyorsunuz hocam Xiaomi ye kızın happy~~

uluyayla

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
mi bant 5
Konular
2
Yürürken müzik dinliyorum ve sık sık müzik değiştiriyorum yada çalan şarkı ne diye ara ara bakıyorum. Her defasında neden durdurayim egzersizi çünkü yuruyusume devam ediyorum ve şarkı değiştirmek 1 sn lık bir iş bile değil ama mi band 5 de şarkı değiştirmek işkence. Buna bir çözüm geliştirilmeli. Ben yürürken tek yapmam gereken kolumdaki saatte bir tuşa basmak olmalı aynı zamanda yürüyüş kaydimin devam etmesi gerekir.
Merhaba sistematik olarak zahten kayıt ediyor şayet siz pai hesaplamayı düşünüyor sanız o başka bakış açısı

Fat32man

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
S7 edge
Konular
1
Bana niye kızıyorsunuz hocam Xiaomi ye kızın happy~~
SiZe kızmıyorum estağfurullah. Otomatik olarak nasıl kaydediyor ben geçen yürüdüm ama egzersiz açmadım evde telefona baktım ama yürüyüş kisminda hiçbir kayıt yoktu

Üst Alt