Yardım EFS Yedeği alma

BerkayBSK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
8
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
HyperOS
Telefon Modeli
13 ULTRA
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba Arkadaşlar 13 Ultra modelini kullanıyorum telefonda TWRP yüklü değil çok kullanma taraftarı değilim telefonu sıfırladığımda imei'ler gidiyor o yüzden efs yedeğini almak istiyorum fakat bu efs yedeğini TWRP harii başka bir yolla alma şansım yokmu internette araştırdım ama herhangi bir konu bulamadım bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi acaba ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
yedek sıfırlama vs. uğraşmak yerine sıfırlamanız gerekirse fastboot rom yükleyin imeiler gitmez..

Oyla:

BerkayBSK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
8
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yedek sıfırlama vs. uğraşmak yerine sıfırlamanız gerekirse fastboot rom yükleyin imeiler gitmez..
Mi Flash Tool aracılıyla yüklenen stock romlardan bahsediyorsunuz değilmi hocam yanlış anlamadım sanırım.

Oyla:

BerkayBSK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
8
Peki hocam son bir sorum olacak programda yükleme yapılırken temiz kurulum ve verileri koruma olarak işaretlencek yer var temiz kurulumumu seçmem gerekiyor imeilerin gitmemesi için ben çok güvenemedim imeiler silinir diye direk telefondan sıfırlamıştım

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Peki hocam son bir sorum olacak programda yükleme yapılırken temiz kurulum ve verileri koruma olarak işaretlencek yer var temiz kurulumumu seçmem gerekiyor imeilerin gitmemesi için ben çok güvenemedim imeiler silinir diye direk telefondan sıfırlamıştım
Kendi senaryonuzu üretip bir de filmi çevirirseniz finalde imei gider zaten ne bekliyordunuz :) clean all seç yükle bitti bu kadar ekstra senaryo gerek yok

Oyla:

BerkayBSK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
8
Kendi senaryonuzu üretip bir de filmi çevirirseniz finalde imei gider zaten ne bekliyordunuz :) clean all seç yükle bitti bu kadar ekstra senaryo gerek yok
Haklısınız hocam çok bir bilgim olmadıgı için o anda hemen sıfırlamam gerektiği için aceleci davrandım🙂 Yardımınız için çok teşekkür ederim. Bir dahaki sefer sıfırlamam gerektiğinde bu yöntemi uygulayacağım kısa zaman içindede uzaktan bağlantı yardımınız için sizinle iletişime geçicem imei ile alaklı çok sağolun 🙂

Oyla:
Üst Alt