Soru Edit : MIUIPro İndirme Linki ?

~Luffy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem K.
Cihazım
RM NOTE 3 SD
Konular
7
Elimde 1 adet MI4 cihaz var. İlk Aldığımda Ayarlardan baktığımda üstünde MIUI vardı ve cihaz modeli MI4W olarak görünüyordu. LineageOS a geçtim denedim ve tekrar MIUI roma geçmek istedim. Fastboot yoluyla hangi romu denediysem bootlogo dan sonra bootanimationda durmadan döndü durdu bir türlü açılmadı cihaz. Mi PC Suite ise indiriyor kur dedim mi donup kalıyor ordanda yükleyemedim. Çalışacak bir FASTBOOT rom linki alabilir miyim ? MIUIPro olsa daha iyi olur hatta

edit: MIUIPro linkini buldum fakat indirme yapamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı ?

Son düzenleme:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
normal stabil sürümün fastboot en son sürüm linki

eski mi flash sürümü ile yükleyin bir sorun yaşamazsınız.

baktınız yine sorun yaşıyorsunuz mi4 için hafıza biçimlendirme uygulaması var bende telefonu tamamen temizleyip yükleriz.

Oyla:

ozguremek12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
4
Elimde 1 adet MI4 cihaz var. İlk Aldığımda Ayarlardan baktığımda üstünde MIUI vardı ve cihaz modeli MI4W olarak görünüyordu. LineageOS a geçtim denedim ve tekrar MIUI roma geçmek istedim. Fastboot yoluyla hangi romu denediysem bootlogo dan sonra bootanimationda durmadan döndü durdu bir türlü açılmadı cihaz. Mi PC Suite ise indiriyor kur dedim mi donup kalıyor ordanda yükleyemedim. Çalışacak bir FASTBOOT rom linki alabilir miyim ? MIUIPro olsa daha iyi olur hatta

edit: MIUIPro linkini buldum fakat indirme yapamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı ?

Fastboot yalnızca resmi romları yüklemek için bir yöntemdir. Miuipro custom rom olduğundan önce twrp kurup ardından romu kurmalısınız.

Oyla:

xiaomifast

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
android
Cihazım
mi note pro
Konular
30
Miui pro link kardeş buyur

Oyla:

~Luffy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem K.
Cihazım
RM NOTE 3 SD
Konular
7
Yalnız cihazım
Miui pro link kardeş buyur

Xiaomi Mi3 / Mi4 WCDMA icin
8.8.2 çıkmış sanırım kurmuşken güncelini kurayım onunda linkini paylaşabilecek misin hocam sana zahmet

Oyla:
Üst Alt