Soru Earbuds Basic S

hknyllmz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 10T PRO
Konular
25
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
eu rom 11 0 3
Telefon Modeli
MI 8 SE
Bootloader Kilidi
Açık
merhabalar bugün arkadaşımla birlikte birer tane earbuds basic s aldık ben yeni çıkan s modeli diye çok dikkat etmedim ama kutuda earbuds basic s olunca merak ettim bi farkı var mı normal s modelinden yada airdots / earbudsun ilk sürüm modelinden
Eskişehir Espark AVM Mi Store'den aldık 130₺
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

up

Son düzenleme:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
merhabalar bugün arkadaşımla birlikte birer tane earbuds basic s aldık ben yeni çıkan s modeli diye çok dikkat etmedim ama kutuda earbuds basic s olunca merak ettim bi farkı var mı normal s modelinden yada airdots / earbudsun ilk sürüm modelinden
Eskişehir Espark AVM Mi Store'den aldık 130₺
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

up
Hocam oyun modu varmış bildiğim kadarıyla. Oyunlarda ses gecikmesi oluyordu ya onu minimuma indirmişler. Baska ne artısı var bilmiyorum:)

Oyla:

dokidoki

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
bb q10
Konular
10
Daha önce earbuds vardı ama kutudayken sol kulaklığın şarjı kendi kendine bitiyordu, yürüyüş yaparken nadir de olsa bağlantı anlık kesiliyordu .bu sebeplerden iade etmiştim. Geçtiğimiz hafta earbuds s aldım . Genel görünüş itibariyle bir farkı yok , düşük gecikme modu getirmişler . Düğmesine 3 kere basınca aktif oluyor . Ayrıca kutuya kaziyinca çıkan doğrulama kodu koymuşlar.

Oyla:

hknyllmz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 10T PRO
Konular
25
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha önce earbuds vardı ama kutudayken sol kulaklığın şarjı kendi kendine bitiyordu, yürüyüş yaparken nadir de olsa bağlantı anlık kesiliyordu .bu sebeplerden iade etmiştim. Geçtiğimiz hafta earbuds s aldım . Genel görünüş itibariyle bir farkı yok , düşük gecikme modu getirmişler . Düğmesine 3 kere basınca aktif oluyor . Ayrıca kutuya kaziyinca çıkan doğrulama kodu koymuşlar.
basic s olmasının eksi bir yönü var mı

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Eğer iade etme şansınız varsa iade ederseniz Haylou GT 1 plus indirimde, kaçırmayın hocam. 140₺' ye düşmüş 170'den.

Oyla:
Üst Alt