Yardım E devlet

DursunAli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dursun Ali
Cihazım
Mi 9t
Konular
1
Xiaomi mi 9T telefon kullanıyorum operatörün vodafone özel dns de kullanmıyorum otomatikte durmasına rağmen e devlet uygulamasına tıklıyorum fakat ne tc ne de şifre sormadan bağlantı hatası veriyor bildiğiniz bir şey varsa paylaşırsanız sevinirim

alimitnick

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 125G
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Rootlu mu cihaz?

Oyla:

ibrother

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
26
Uygulamayı basılı tutun uygulama bilgisinden bağlantı metoduna bakın ikis tik in işaretli olması lazım. Uygulamayı silip tekrar yüklemeyi denediniz varsayıyorum. Vpn ile bağlanmayı deneyin. Güvenli İnternet profili bazen engelleme yapabilir.

Oyla:

DursunAli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dursun Ali
Cihazım
Mi 9t
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uygulamayı basılı tutun uygulama bilgisinden bağlantı metoduna bakın ikis tik in işaretli olması lazım. Uygulamayı silip tekrar yüklemeyi denediniz varsayıyorum. Vpn ile bağlanmayı deneyin. Güvenli İnternet profili bazen engelleme yapabilir.
İki tik de işaretli uygulamayı silip yükledim de vpnsiz bi yöntem varmıdır ben interetten kaynaklı olduğunu düşünüyorum

Oyla:

ibrother

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
26
İki tik de işaretli uygulamayı silip yükledim de vpnsiz bi yöntem varmıdır ben interetten kaynaklı olduğunu düşünüyorum
Çok garip bir hata. Ben Chrome dan girdiğim için pek rastlamadım. Rom değiştirmeyi deneyebilirsin

Oyla:
Üst Alt