Yarışma [ DUYURU ] MIUI Türkiye 1.Fotoğraf Yarışması

msy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi 6 (Yknda)
Konular
13
İlk mesajda yazan ( Exif Bilgileri Gerekli )...bunun ne olduğunu ve nerede bulunduğunu bilmeyen olabilir düşüncesi ile...
çektiğiniz resmin altında...diğer...detaylar...SS almanız yeterli olacaktır
Hocam resim yükleme servisinde fotoğraf yüklenince bilgiler çıkıyor SS e gerek yok :) Deneyebilirsiniz

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam resim yükleme servisinde fotoğraf yüklenince bilgiler çıkıyor SS e gerek yok :) Deneyebilirsiniz
Hızlı resim yükleme hiç kullanmadığım için bilmiyordum....şimdi ama herkes öğrenmiş oldu...teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: msy

msy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi 6 (Yknda)
Konular
13
Hızlı resim yükleme hiç kullanmadığım için bilmiyordum....şimdi ama herkes öğrenmiş oldu...teşekkür ederim
Rica ederim yalnız her resim yükleme servisinde exif bilgileri çıkmıyor bunu belirteyim bizim seçtiğimiz yani yarışmada kullanacağımız serviste exif bilgileri çıkıyor. O yüzden başka resim servisi kullanılarak gönderilen fotoğraflar değerlendirmeye alınmayacaktır.

dervisates

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dervis
Cihazım
5s plus 128
Konular
5
Aaaa cok ayıp Sayın Hocam .Xaomi Degil Xiaomi şeklinde yazılır. Resmen Burdaki arkadaşlara ve Xiaomi Ailesine hakaret etmis bulunuyorsunuz. Yani Xiaomi Kötü telefon mu demek istiyorsunuz.
Siz cekemiyorsanız Xiaomi'nin suçu yok . Sizi Xiaomi 'nin Fotoğraf örnekleriyle donaltabilirim .Yani ağzımı açmıyorum diyorum ama Pes yani .

note 2 var hocam bende gündüz güzel ama karanlık ortamda 5 para etmez. kandırmayın mılletı

msy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi 6 (Yknda)
Konular
13
note 2 var hocam bende gündüz güzel ama karanlık ortamda 5 para etmez. kandırmayın mılletı
Manual moda aldınız mı hiç. İso ayarı yaptınız mı ki ? İphone larda gece çekimi de berbat manual mod da yok hiçbir ayar yapamıyorsunuz ?

aLLMeTaLLiCa

Aaaaaaaaa1
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
...........1
Cihazım
...........1
Meslek
Veri Giriş ( sekreter )
Konular
44

Kendimizi kandırsak neden bu telefonlara para verelim . ? neden paramız Çarçur olsun ? Adamlar kaliteyi
konuşturuyor. En.miui.com 'dan girin İnceleyin biraz. Ne ürünler cıkardıklarına neler yaptıklarına bakın . Bilmeden yorum yapmayın Araştırın bilgi sahibi olun .Sayın Hocam .

Setry

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Mi 6
Konular
59
Hocam güzel fikir belki katılırız

İnternet ten alınan resimler olmaz demissiniz ancak katılanların resimleri kendi çektikleri fotolar olduğunu nereden anlayacaksınız yine xiaomilerden çekilmiş ancak başkasının çektiği resimi yollasa

Bide
Bu exif bilgi ne ben anlamadım hâlâ

aLLMeTaLLiCa

Aaaaaaaaa1
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
...........1
Cihazım
...........1
Meslek
Veri Giriş ( sekreter )
Konular
44
Hocam güzel fikir belki katılırız

İnternet ten alınan resimler olmaz demissiniz ancak katılanların resimleri kendi çektikleri fotolar olduğunu nereden anlayacaksınız yine xiaomilerden çekilmiş ancak başkasının çektiği resimi yollasa

Bide
Bu exif bilgi ne ben anlamadım hâlâ

Biz o kısmı halledicez :) Kimin ne yaptığını görücez :) exif bilgilerinde cihaz ismi herseyi gorunuyor :)

dervisates

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dervis
Cihazım
5s plus 128
Konular
5
Manual moda aldınız mı hiç. İso ayarı yaptınız mı ki ? İphone larda gece çekimi de berbat manual mod da yok hiçbir ayar yapamıyorsunuz ?

1 tane karanlık veya az ışık ortamında cektıgın resım atarmısın

dervisates

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dervis
Cihazım
5s plus 128
Konular
5
Kendimizi kandırsak neden bu telefonlara para verelim . ? neden paramız Çarçur olsun ? Adamlar kaliteyi
konuşturuyor. En.miui.com 'dan girin İnceleyin biraz. Ne ürünler cıkardıklarına neler yaptıklarına bakın . Bilmeden yorum yapmayın Araştırın bilgi sahibi olun .Sayın Hocam .

hocam sen daha benım yorumumu okumadan yorum yapmıssın gelmıs burada bilmişlik taslıyorsun. mi note 2 cihazım var diyorum ilk çıktıgında aldım 2300 tl ye. bende para vermısım bak, bu telefonun kamerasına iyi diyende ağır problem vardır. samsung s6 s7 ile cekılen resımlere bakın anlarsınız ne demek ıstedıgımı.

Üst Alt