Rehber [DUYURU] Blog Yazarı Ekibi için yönetici alınacaktır.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
Arkadaşlar forum sitemizin blog bölümünü bir süre önce hayata geçirdik ve her gün yeni haberleri sizlerle paylaşmaya gayret gösteriyoruz.

Blog bölümümüz için bir ekip kurarak BLOG YAZARLARI ekibi oluşturmaya karar verdik. Blog yazarlarına özel rütbe ve yetkileri olacak.

Blog :

Öncelikli tercihlerimiz

- Daha önceden tecrübe sahibi olan arkadaşlar öncelikli olacaktır.
- Wordpress hakkında bilgi sahibi olması (Çokta önemli değil ama olursa kolay olur)
- Orta seviye ingilizceye sahip olması (Bu da çok önemli değil ama yabancı haber çevirisi yapacak arkadaşlar öncelikli olacaktır.)

Bunun dışında saygı sevgi :)

Son düzenleme:

ft81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi5S
Konular
28
İyi akşamlar Android dünyasına yeni adım attım. Haliz hazırda windows phone/mobile kullanıcıyım. isimli sitenin kurucusuyum. İsmim Fatih. Sitenin server idaresi,wordpress yönetimi bana aittir. Özel mesaj atamıyorum. Telefon onay mesajı gelmediği için. buradan yapmış olduğum haberlere ulaşabilirsiniz. Vaktim oldukça sizlere katkıda bulunmak isterim.

retchop

Ağlayabilseydiniz, anlayabilirdiniz.
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Redmi note 3
Konular
8
Merhabalar. Ben de yardımcı olmak isterim. Daha önceden wordpress'te blog açmışlığım var. İngilizcem de orta düzey üstü. :)

Ery

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Acemi
Cihazım
Tablet
Konular
0
  1. Arkadaslar merhaba, az once kayit oldum bir konu hakkinda yardim istemek icin. XiamoMi6 blue serisini kullanmak istiyorum ailemde thy calisani var ve dunyanin her ulkesine ucuyorlar (Çin ve Amerika nadir) Ve yaklasik bir ay sonra Almanyadan akrabam geliyor. Almanyada nereden temin edilebilir ? Magazasi varmi acaba ? Veya Çin Abd haricinde hangi ulkeden daha kolay alinabilir. Bilgi alabilirsem cok memnun olurum. Uygun olmayan basliga yazdiysam lutfen kusuruma bakmayin.Teşekkürler

+ Alıntı Yanıtla

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
İyi akşamlar Android dünyasına yeni adım attım. Haliz hazırda windows phone/mobile kullanıcıyım. isimli sitenin kurucusuyum. İsmim Fatih. Sitenin server idaresi,wordpress yönetimi bana aittir. Özel mesaj atamıyorum. Telefon onay mesajı gelmediği için. buradan yapmış olduğum haberlere ulaşabilirsiniz. Vaktim oldukça sizlere katkıda bulunmak isterim.

Özel mesaj yazın konuşalım hocam.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181

Murphy21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi pro
Konular
14
Arkadaşlar forum sitemizin blog bölümünü bir süre önce hayata geçirdik ve her gün yeni haberleri sizlerle paylaşmaya gayret gösteriyoruz.

Blog bölümümüz için bir ekip kurarak BLOG YAZARLARI ekibi oluşturmaya karar verdik. Blog yazarlarına özel rütbe ve yetkileri olacak.

Öncelikli tercihlerimiz

- Daha önceden tecrübe sahibi olan arkadaşlar öncelikli olacaktır.
- Wordpress hakkında bilgi sahibi olması (Çokta önemli değil ama olursa kolay olur)
- Orta seviye ingilizceye sahip olması (Bu da çok önemli değil ama yabancı haber çevirisi yapacak arkadaşlar öncelikli olacaktır.)

Bunun dışında saygı sevgi :)

Merhaba 7 Yıldır Akıllı telefon ve teknoloji işi ile uğraşıyorum site programlama wordpress gibi sitelerdende anlarım. teknoloji hakkında insanlara olumlu güzel bilgiler vermeyi çok isterim

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
Merhaba 7 Yıldır Akıllı telefon ve teknoloji işi ile uğraşıyorum site programlama wordpress gibi sitelerdende anlarım. teknoloji hakkında insanlara olumlu güzel bilgiler vermeyi çok isterim
Özel mesaj atınız hocam görüşelim

Mi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
Konu onaylandı

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
  1. Arkadaslar merhaba, az once kayit oldum bir konu hakkinda yardim istemek icin. XiamoMi6 blue serisini kullanmak istiyorum ailemde thy calisani var ve dunyanin her ulkesine ucuyorlar (Çin ve Amerika nadir) Ve yaklasik bir ay sonra Almanyadan akrabam geliyor. Almanyada nereden temin edilebilir ? Magazasi varmi acaba ? Veya Çin Abd haricinde hangi ulkeden daha kolay alinabilir. Bilgi alabilirsem cok memnun olurum. Uygun olmayan basliga yazdiysam lutfen kusuruma bakmayin.Teşekkürler

+ Alıntı Yanıtla
Hocam yanlış yere yazmışsın :)Bu linke bi bak,sana yardımcı olacaktır.iyi forumlar

Üst Alt