Duyuru - 4. Geleneksel MIUI Türkiye Buluşması (06 Ağustos 2017 Pazar)

aLLMeTaLLiCa

Aaaaaaaaa1
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
...........1
Cihazım
...........1
Meslek
Veri Giriş ( sekreter )
Konular
44
Merhaba videonun başında ilk çekilişi yapan ufak hediyeleri dağıtan ve sunum yapan Uşağım , mi de bakıyım diyen kişi kim acaba
Süleyman Yâğci Cocuklar Duymasin daki Fis Fis İsmail karakterini canlandıran Oyuncu.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
196
android 7 kararlı sürümmü geldi?
birde cihaza uygun kılıf ekran koruyucu bulmada zorlanıyoruz
ali express den sipariş vermek zorunda kalıyoruz

redmi note 4 global model için uygun kılıf ve ekran koruyucu ne zaman gelecek?

birde forumda yazdığımız bir yoruma donanım haber forumundaki gibi bilgilendirme için kişi ekleme yokmu?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Öncelikle Sayın Yöneticilerimiz HiddeNKinG ,cantara ,chatin_62 ,Zenex Escobar1945 ,casibao , forumdan sevgili dostlarım Sayın KyhnVrgli41 ,abilgen73 ,tasamek ,aLLMeTaLLiCa,jokerinabisi ve Cepporttan Sayın Burak ve Seyit bey'ler ile şahsen tanışma şerefine nail olmaktan ve kısa da olsa, sohbet etmiş bulunmaktan büyük keyif aldım ve de mutlu oldum…çok kalabalık olduğundan başka tanışmak istediğim arkadaşlara maalesef sıra gelmeden, buluşma sona erdi...Hediye kazanan arkadaşlar, güle güle kullansınlar...en büyük Hediye ama benim oldu...yine ve yeniden görüşene kadar sağlıcakla kalın…Saygı ve Sevgilerimle
Hocam ben de sizinle tanışmaktan şeref duydum.
Etkinliğe katkısı olan ve katılan herkese çok teşekkür ederim. Buluşmalarımız her sene katlanarak daha güzel oluyor.

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
gelemedim ya. arkadaşlar aradı, acil edirne yapmam gerekti. Chatin_62 hocamız yine şovunu yaptı galiba :D
Buna şov yapmak deneyelim. :D
Siz biliyorsunuz ve latife yaptığınızı biliyorum ama bilmeyen tanımayan arkadaşlar için bir açıklama yapayım.
Benim amacım Mi cihazları birebir olarak görmek isteyen arkadaşların bu isteklerine cevap verebilmek. Keşke imkanım olsaydı da diğer ürünleri de getirebilseydim. 2 sırt çantası ile 1 omuz çantası ancak bu kadar ürünü alabildi. Resimlerden görmek ile canlı olarak görmek çok farklı. Benim de sahip olmayı istediğim daha birçok Mi ürünü var. Keşke onlara sahip olan arkadaşlar da onları getirseydi de ben de o ürünleri görebilseydim. Yoksa nispet yapmak yada hava atmak gibi bir şey asla söz konusu olamaz. Kimse sırf hava atmak için Ümraniye'den Sirkeci'ye minibüsle, otobüsle o sıcakta 3 çanta ile gelmezdi.
Zaten yaptığımız ilk buluşmamızda bu şekilde düşünecek arkadaşlar olabilir diye çekincelerim vardı ve bunu da yönetim ile paylaşmıştım. Ancak vereceği faydanın daha fazla olacağına kanaat getirdik ve bu şekilde devam ediyor. Geçmiş 2 buluşmada diğer arkadaşlar da ellerindeki ürünleri getirmişlerdi. Bu sene şartlar el vermediği için getiremediler. Umarım gelecek buluşmalarda herkes getirir ve cihazlar daha fazla kişiye ulaşmış olur.

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
şov yapmak derken showroom diye de Türkçe'de kullanılan anlamda yani. Gösteriş hava atma değil canım. Sizin ne kadar mütevazi biri olduğunuzu zaten tanışanlar hemen anlar. Eminim ki buluşmaya katılanların çoğu, xiaomi uzatma kablosu da mı üretiyormuş şeklinde sorular sormuştur.

Üstünde logo olsa da tabii çok değişik ürün gamında belki bazı ürünleri fason üretim ya da tedarik edilen ürün de olabilir.

Son düzenleme:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
şov yapmak derken showroom diye de Türkçe'de kullanılan anlamda yani. Gösteriş hava atma değil canım. Sizin ne kadar mütevazi biri olduğunuzu zaten tanışanlar hemen anlar. Eminim ki buluşmaya katılanların çoğu, xiaomi uzatma kablosu da mı üretiyormuş şeklinde sorular sormuştur.

Üstünde logo olsa da tabii çok değişik ürün gamında belki bazı ürünleri fason üretim ya da tedarik edilen ürün de olabilir.
Tabiki bu manada yazdığınızı biliyorum. Yukarda yazmıştım zaten. Ben diğer manasıyla düşünebilecek kişiler için bir açıklama yapma ihtiyacı duydum.
Ne sorular geldi bir bilseniz. :D

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Hocam sizinle foruma ilk katıldığımda bir iki kez yazışma fırsatım oldu eşeklik edip sormamisim İstanbul neresi diye bileydim size seve seve yardım ederdim bende Ümraniye sondurak mevkiinde ikamet ediyorum inşallah seneye beraber taşıriz selametle.
Buna şov yapmak deneyelim. :D
Siz biliyorsunuz ve latife yaptığınızı biliyorum ama bilmeyen tanımayan arkadaşlar için bir açıklama yapayım.
Benim amacım Mi cihazları birebir olarak görmek isteyen arkadaşların bu isteklerine cevap verebilmek. Keşke imkanım olsaydı da diğer ürünleri de getirebilseydim. 2 sırt çantası ile 1 omuz çantası ancak bu kadar ürünü alabildi. Resimlerden görmek ile canlı olarak görmek çok farklı. Benim de sahip olmayı istediğim daha birçok Mi ürünü var. Keşke onlara sahip olan arkadaşlar da onları getirseydi de ben de o ürünleri görebilseydim. Yoksa nispet yapmak yada hava atmak gibi bir şey asla söz konusu olamaz. Kimse sırf hava atmak için Ümraniye'den Sirkeci'ye minibüsle, otobüsle o sıcakta 3 çanta ile gelmezdi.
Zaten yaptığımız ilk buluşmamızda bu şekilde düşünecek arkadaşlar olabilir diye çekincelerim vardı ve bunu da yönetim ile paylaşmıştım. Ancak vereceği faydanın daha fazla olacağına kanaat getirdik ve bu şekilde devam ediyor. Geçmiş 2 buluşmada diğer arkadaşlar da ellerindeki ürünleri getirmişlerdi. Bu sene şartlar el vermediği için getiremediler. Umarım gelecek buluşmalarda herkes getirir ve cihazlar daha fazla kişiye ulaşmış olur.

Üst Alt