Soru Düşük Işıkta Video Çekerken Odaklanma Sorunu

miuici11

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
&
Cihazım
redmi note10pro
Konular
15
merhaba arkadaşlar benim sizlere bir sorum olacak
düşük ışıkta video çekerken odaklanma sorunu oluşuyor ve çektiğim nesne veya kişi sürekli bulanıklaşıp netleşiyor haliyle berbat bir görüntü ortaya çıkıyor.böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?
Denemek isteyenler olursa karanlık odada tv ışığında birinin videosunu çekmeniz yeterli olur.

donnabutler

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
donnabutler
Cihazım
SamSung A2
Konular
0
Bir video kaydettikten sonra video kalitesi hala sınırlıysa. Videolarınızı düzenlemek için CapCut uygulamasını kullanmanızı öneririm. Videonun daha kaliteli olacağına eminim.

miuici11

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
&
Cihazım
redmi note10pro
Konular
15
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir video kaydettikten sonra video kalitesi hala sınırlıysa. Videolarınızı düzenlemek için CapCut uygulamasını kullanmanızı öneririm. Videonun daha kaliteli olacağına eminim.
beni bir sen anladın sende yanlış anladın :)
değerli forum üyeleri konu hakkında bilgisi olan yazarsa sevinirim.

Mrtayfreat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 6
Konular
65
Hocam o autofocus la alakalı diye tahmin ediyorum. Siz odaklamak isteseniz bile kamera kendisi otomatik odaklamak istiyor odaklayamayınca da ekran sürekli git gel yapıyor gibi oluyor. Kamera ayarlarında Auto-Focus veya Otomatik Netleme gibi bı ayar varsa kapatıp deneyin. Umarım daha iyi bilen birisi çıkar merak ettim çözümünü :)

donnabutler

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
donnabutler
Cihazım
SamSung A2
Konular
0

Moderatör tarafında düzenlendi:

miuici11

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
&
Cihazım
redmi note10pro
Konular
15
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam o autofocus la alakalı diye tahmin ediyorum. Siz odaklamak isteseniz bile kamera kendisi otomatik odaklamak istiyor odaklayamayınca da ekran sürekli git gel yapıyor gibi oluyor. Kamera ayarlarında Auto-Focus veya Otomatik Netleme gibi bı ayar varsa kapatıp deneyin. Umarım daha iyi bilen birisi çıkar merak ettim çözümünü :)
Aynen dediğiniz gibi oluyor ayarlara baktım ama herhangi birşey bulamadım maalesef

Üst Alt