Dünya'da en son olması gereken şey!Mi2s ARIZA

'Xiaomi Mi2/2S' forumunda Fatihkilickaya tarafından 12 Mayıs 2014 tarihinde açılan konu

1. Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
  1. herkese selamlar...

geçen gün alanya'dan antalya'ya giderken,mi2s'imin şarjı olmasına rağmen ne olur ne olmaz diyerekten, şu arabalarda sigara yerine takılan sarj cihazı ile sadece 30 saniyeliğine telefonu şarja taktım ve ne olduysa ondan sonra oldu. TElefon bir anda kendiliğinden ısınmaya başladı ve ardından kapandı.O gün bütün uğraşlarıma rağmen telefonu açamadım. bir gün sonra kardeşimde de mi2 var ona göstermek için götürdüm. kendi bataryısını takınca telefon açıldı yalnız şimdi de ekranın alt kısmı patlayacakmış gibi ısınıyor. bu da adamı korkutuyor. Bir tamirci arkadaş var ona götürdüm söktü taktı sorunlu parçayı buldu ama şimdi parça sorunu var. Ne yapmalı bir yardımcı olsanız. şimdiden allah razı olsun.

Kolay gelsin.

2. Geçmiş olsun, parça yoksa en iyisi Xiaomi nin ülkemize gelmesini beklemek.

3. Cvp: Dünya'da en son olması gereken şey!Mi2s ARIZA

Sağol arkadaşım. Makineyi açtırdığım için garantiden çıkar mı?

4. RE:

Çin'deki garanti burada geçerli olurmu emin değilim. Çine gönderip yaptırmak mümkün fakat prosedürü hiç bilmiyorum.

5. Cvp: Dünya'da en son olması gereken şey!Mi2s ARIZA

Tamam arkadaşım teşekkür ederim.

6. Cvp: Dünya'da en son olması gereken şey!Mi2s ARIZA

eğer parçadan kaynaklı sorununuz varsa o parcayı netten arayıp belki bulabilirsiniz.

7. Cvp: Dünya'da en son olması gereken şey!Mi2s ARIZA

çok küçük bir parça ve üzerinde hiçbirşey yazmıyor. yoksa aklımıza oda geldi arkadaşım.

8. Parçanın fotosunu atabilirmisiniz

Sony z1 telefonumdan gönderilmiştir.

9. Cvp: Dünya'da en son olması gereken şey!Mi2s ARIZA

kastın websitesi üzerinden yollamasak sa onu nasıl yapacağımı bilmiyorum arkadaşım ama geçen gün kendim açtım telefonu ve üzerinde yazan yazıyı okuyabildim. üzerinde EPCOS 7965 ve altında bişey daha yazıyor ama onu tam net göremiyorum . parçanın boyutları 2.5 mm. - 2 mm.  eğer mail adresini verirsen sana yollayabilirim.

10. arslnilke@gmail.com

11. İyide bu parçanın bozuk olması ile şarj olmaması arasındaki ilişiği kuramadim. Bu parca 3g sinyal ile ilgili bir parca. Datasheetine baktım.

12. Cvp: Dünya'da en son olması gereken şey!Mi2s ARIZA

dostum 3g'de bir problem yok ama dediğim gibi bu parça ısınıyor. Ayrıca batarya full şarjlı iken taktığdığımda da şarj 81% görünüyor. sonrasında da hızla şarj bitiyor. Bir senkron bozukluğu var ama bilemedim

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...