Yardım Dubai Mi 8 siparişi

srt81

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sertaç
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Merhaba,
Dubai'den telefon alacağım.3 farklı versiyon mi8 var satışta.Çin olanı geçiyorum zaten tercihim olmaz.Diğer ikiside global versiyon ve international versiyon olarak görünüyor.Global olan 300 tl daha pahalı. Ayrıntı da yazmamışlar.International işimi görür mü acaba, 300 daha verip global yazanı mı almalı?

Global, international veya çin yazmayıpda şöyle bir ibare ile satılanlar var birde .Bu sıkıntı çıkarır mı ?
"Çin'den ithal edildi. Play Store Önceden yüklenmiş. İngilizce ve Arapça dahil olmak üzere bir çok dili destekler. Garanti bir ay"

mesekalkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Mi 8
Konular
6
En alttan yazan direk çin versiyonu . Ancak international denilen modeli hiç bilmiyorum

Oyla:

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Merhaba,
Dubai'den telefon alacağım.3 farklı versiyon mi8 var satışta.Çin olanı geçiyorum zaten tercihim olmaz.Diğer ikiside global versiyon ve international versiyon olarak görünüyor.Global olan 300 tl daha pahalı. Ayrıntı da yazmamışlar.International işimi görür mü acaba, 300 daha verip global yazanı mı almalı?

Global, international veya çin yazmayıpda şöyle bir ibare ile satılanlar var birde .Bu sıkıntı çıkarır mı ?
"Çin'den ithal edildi. Play Store Önceden yüklenmiş. İngilizce ve Arapça dahil olmak üzere bir çok dili destekler. Garanti bir ay"
Hocam Çin ve global olmak üzere iki model var sadece. International yazan Çin versiyon kesin. Muhtemelen bl açıp global rom yüklenmiş olan Çin versiyonu.

Oyla:

MIHayranı69

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Mi 8
Konular
1
International diye birşey yok böyle yanlış hatalı bilgi veren satıcılara güvenmeyin ! daha ne sattıklarını bilmiyorlar.
Kutusunda bile Global Version yazıyor.

Oyla:

merkep

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ugur
Cihazım
mi8
Konular
15