Diğer Driclor

Levosier

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
27
Koltuk altım aşırı terliyo evde haraketsiz durmama rağmen yarım saatte tshirtte yuvarlak bir ıslaklık oluşuyor. İnternette dolaştıktan sonra driclor diye bir ürün gördüm eczanede satılıyormuş sürülen bölgedeki terlemeyi ortadan kaldırıyormuş.Kullananlar ya çok memnun hiç terlemiyor artık falan diyor ya da koltuk altımda kabarcıklar oluştu, koltuk altım çok yanıyor gibi şikayetler de bulunuyor
Aranızda kullanan varsa önerir mi?

brkkkkk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
brk
Cihazım
mi9t pro
Konular
19
İse yarıyor o tür şeyler ama vücut o teri sırtından alnından başka yerlerden atıyor bu seferde

Ferhat_72

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Eczane Teknisyeni
Konular
12
Merhaba kardeşim ben eczene teknisyeniyim eğer koltuk altın aşırı derecede ve rahatsız ediyorsa öneririm onun dışında kullanma derim çünkü arkadaşında dediği gibi başka yerlerden o teri o vücut atmak zorunda kullanan 100 kişiden 95 i üründen memnun onun dışında kalan kısımın cildi çok hassas olduğu için alerji yapıyordur..

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Driclor ne demek diye merakimdan girdim girmez olaydım. Program falan zannettim.
Hocam burası bir yazılım/teknoloji forumu. Tamam bazı sorunlarımız olur, sıkıntılarımız olur. Sorununuz sağlık sağlık konusuna hiçbir şey denmez Allah en kısa zamanda şifasını versin ama konu dışı sohbet demek buraya koltuk altinizin terledigini hepimize duyurmak demek değil. Forumun siradan bir üyesi olmanın yanısıra forumda bulunan kadınları, küçükleri, diğer üyeleri de düşünmeniz gerekir. Konu açma şeklinizi beğenmedim. Bunu soracağınız forum burası değil.

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Driclor ne demek diye merakimdan girdim girmez olaydım. Program falan zannettim.
Hocam burası bir yazılım/teknoloji forumu. Tamam bazı sorunlarımız olur, sıkıntılarımız olur. Sorununuz sağlık sağlık konusuna hiçbir şey denmez Allah en kısa zamanda şifasını versin ama konu dışı sohbet demek buraya koltuk altinizin terledigini hepimize duyurmak demek değil. Forumun siradan bir üyesi olmanın yanısıra forumda bulunan kadınları, küçükleri, diğer üyeleri de düşünmeniz gerekir. Konu açma şeklinizi beğenmedim. Bunu soracağınız forum burası değil.
Miui, bu sorunla ilgili yazılım üretmiş olabilir.

Buse S. Ada

Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Bu mesajın alnı olsa da öpsem dedim direkt. Kahkaha da attım. En kısa zamanda geliştirilmesi lazım. Güzel bir proje konusu :)
Miui, bu sorunla ilgili yazılım üretmiş olabilir.

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
"Konu dışı sohbet" forumundayız. Teknoloji/yazılıma dair pek bir şey beklemek saçma zaten.

Buse S. Ada

Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Elbette bunun farkındayım. Fakat forum gereği insan bunu direkt 'bu ne ola ki, bir telefon markası mi, yazılım mi, işletim sistemi mi, birisi uygulama mi yazmış, projesi mi' diye düşünüyor.
Nasıl bir sağlık forumunda birisi gidip "telefonum brick oldu" diye konu dışı sohbet açar karşıdaki de "bu ne la?" derse, kusura bakmayın bir teknoloji forumunda da bu tarz konulara aynı tepkiyi verir. Sizle çoğu konuda aynı fikirde olduğum halde bu konuda fikir ayrılığı yaşıyoruz ama saygı duyarım hocam. Basım üstüne.
"Konu dışı sohbet" forumundayız. Teknoloji/yazılıma dair pek bir şey beklemek saçma zaten.

tahacld

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taha
Cihazım
RN8
Konular
2
Adı üstünde konu dışı. E bu da konu dışı. Forum kurallarında yasaksa bilemem.

Buse S. Ada

Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Değil tabi ki. Zaten forum kuralı olarak bir şey diyemem çünkü ben yönetici değilim. Hakkımı ve haddimi aşar. Şahsen ve naçizane rahatsız olduğumu söyledim hepsi bu :)
Adı üstünde konu dışı. E bu da konu dışı. Forum kurallarında yasaksa bilemem.

Üst Alt