Soru DotOs Yardım

crazy_g

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
RedmiNote6Pro
Konular
28
Hayırlı sabahlar arkadaşlar DOT os 5.1.1 rom yüklü 5.1.3 güncelleme geldi systemupdates den indirdim yükle dediğimde yüklemiyor. Twrpden direk kurulu romun Üstüne flashlasam veriler silinir mi sorun olur mu işletim sisteminde. Miui da güncelleme flashlayınca sıkıntı yaratmıyordu aosp da bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.

Powerst

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
15
Hayırlı sabahlar arkadaşlar DOT os 5.1.1 rom yüklü 5.1.3 güncelleme geldi systemupdates den indirdim yükle dediğimde yüklemiyor. Twrpden direk kurulu romun Üstüne flashlasam veriler silinir mi sorun olur mu işletim sisteminde. Miui da güncelleme flashlayınca sıkıntı yaratmıyordu aosp da bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.
Twrpden kirli flash yapacaksın zaten. Ancak girip telegram gurubundan ayrıntı al çünkü 5.1.2 güncellemeside var ondan önce. 2 sürüm atlamak sorun çıkarabilir.

cosmicpanda3458

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rızacan
Cihazım
Xperia Xz1
Konular
0
bunu indirip dener misin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

cosmicpanda3458, crazy_g

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Normalde sıkıntı yaratmaz ama bazı rom sürümleri temiz kurulum gerektirebiliyor. Romun geliştiricisinin bilgilendirmelerini takip ediniz.

Normalde kirli kurulum yapabilirsiniz eğer özelikle temiz kurulum gerekmiyorsa. Cache + Dalvik + System temizliği yaptıktan sonra yeni sürümü kurarsanız sorunsuz cihazınız güncellenir ve verileriniz silinmeden yeni sürüme geçersiniz.

Temizlik kısmında System'i seçmek zorunlu değil ama biraz daha temiz kurulum gibi yapar yüklemeyi.

Üst Alt