Rom dotOS v5.1.1 POCO X3/NFC [11] [FanEdition]

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Valla hocam benim için iyi olur APK toplama ,parçalama hele android stüdyo ile .
Diğer programlar hata veriyor ,ben gerçi başka bir APK için kullanacağım.

Müsait zamanda sizden haber bekliyorum:)
Hata nedir hocam

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
META-INF dosyasını ekleyemiyorum, hatat çoğu program görmüyor bile. Android Studio ile açınca görüyorum ama apk ekleyip, çıkartamıyorum onunla
Farklı bir apk dan META-INF alıp sizin düzenlediğiniz apk ya mı eklemek istiyorsunuz? Bu şekilde yapamazsınız çünkü meta-inf, o apk ya özel bilgiler içerir. Tam olarak ne için yaptığınızı anlamadım. Eğer imzalama için ise, onun için araçlar kullanabilirsiniz. Android Studio ile apk parçalama işlemi olmuyor. Dışarıdan bir araç ile apk yı parçalayıp, kaynak kodlarına ayırıp, Android studio da içe aktarabilirsiniz. Daha sonra gerekli düzenlemeler yapılıp studio içinden inşa edilir, toplanmış olur.

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
FanEdition olarak devam ediyoruz

Değişim Günlüğü
  • Ayarlara eklenen profil resminin(birden çok kullanıcı profili), ayarlarda gözükmemesi sorunu çözüldü
  • MD2 tarzı switch(anahtar) butonu varsayılan olarak eklendi (ekran görüntüsünde mevcut)
  • Arama kaydetme özelliği eklendi.
  • Bulanıklık desteği eklendi fakat varsayılan devre dışı bırakıldı. Geliştirici seçeneklerinden açabilirsiniz
  • El fenerini açmak için güç düğmesine basılı tutma fonksiyonu çalışmıyordu. O hata düzeltildi
  • Üç parmak ile ekran görüntüsü alma seçeneği açıkken ortaya çıkan multitouch(üç parmaktan fazlasını algılamıyordu) problemi çözüldü.
  • Safetynet varsayılan olarak geçer
  • ANXCamera da hdr çekim ve yakınlaştırıp çekim yapıldığında görüntüyü bozuk kaydetmeye neden olan eksiklikler giderildi. Artık sorunsuz çalışıyor (anxcamera yüklü olarak gelmiyor)
  • DotOS 5.0.1 kaynakları ile senkronize edildi.

Son düzenleme:

BlackSilverX

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Black
Cihazım
Poco X3 & Mi6
Konular
2

Değişim Günlüğü
  • Ayarlara eklenen profil resminin(birden çok kullanıcı profili), ayarlarda gözükmemesi sorunu çözüldü
  • MD2 tarzı switch(anahtar) butonu varsayılan olarak eklendi (ekran görüntüsünde mevcut)
  • Bulanıklık desteği eklendi fakat varsayılan devre dışı bırakıldı. Geliştirici seçeneklerinden açabilirsiniz
  • El fenerini açmak için güç düğmesine basılı tutma fonksiyonu çalışmıyordu. O hata düzeltildi
  • Üç parmak ile ekran görüntüsü alma seçeneği açıkken ortaya çıkan multitouch(üç parmaktan fazlasını algılamıyordu) problemi çözüldü.
  • ANXCamera da hdr çekim ve yakınlaştırıp çekim yapıldığında görüntüyü bozuk kaydetmeye neden olan eksiklikler giderildi. Artık sorunsuz çalışıyor (anxcamera yüklü olarak gelmiyor)
Bende önceki versiyon 5.0 kurulu hali hazırda. Hiçbir wipe yapmadan ve fw yüklemeden 5.1 zip dosyasını recoveryden direkt olarak kursam olmaz mı?

frenze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Orta
Cihazım
Mi9T
Konular
8

Değişim Günlüğü
Davinci 5.0.1 kullanıyorum.
Daha önce konuştuğumuz eksikler kısmen giderildi ama en büyük eksiklerimden birisi arama kaydetme.
Siz eklemişsiniz, bende istiyorum, yardımcı olabilir misin

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Bende önceki versiyon 5.0 kurulu hali hazırda. Hiçbir wipe yapmadan ve fw yüklemeden 5.1 zip dosyasını recoveryden direkt olarak kursam olmaz mı?
Yüksek ihtimal sorun olmayacaktır hocam, bende güncellemeleri genelde direk üstüne kuruyorum. Fakat yine de kesin bir şey demek istemem. Yedeklerinizi alıp direk üstüne kurmayı denemeniz daha iyi olur
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Davinci 5.0.1 kullanıyorum.
Daha önce konuştuğumuz eksikler kısmen giderildi ama en büyük eksiklerimden birisi arama kaydetme.
Siz eklemişsiniz, bende istiyorum, yardımcı olabilir misin
official sürümde yok maalesef. Dialer.apk atarsanız yardımcı olmaya çalışırım. Veya arama kaydetme için magisk modülleri de kullanabilirsiniz

Son düzenleme:

BlackSilverX

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Black
Cihazım
Poco X3 & Mi6
Konular
2
Format filan atmadan kurdum ancak oyunlarda kasma sorunu baş gösterdi :) sanırım tertemiz bir kurulum yapmam gerekiyor.

frenze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Orta
Cihazım
Mi9T
Konular
8
Yüksek ihtimal sorun olmayacaktır hocam, bende güncellemeleri genelde direk üstüne kuruyorum. Fakat yine de kesin bir şey demek istemem. Yedeklerinizi alıp direk üstüne kurmayı denemeniz daha iyi olur
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

official sürümde yok maalesef. Dialer.apk atarsanız yardımcı olmaya çalışırım. Veya arama kaydetme için magisk modülleri de kullanabilirsiniz
Buraya upload ettim.
Sesli görüşme başlayınca ve kapanınca titreşim ile görüşme kayıt edici harici bir eksiği yok romun. Bu ikisi olursa harika olacak.

Üst Alt