Rom dotOS v5.1.1 POCO X3/NFC [11] [FanEdition]

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Bilgim yok ama deneyeyim. Size zahmet anlatabilir misiniz.
Zira biraz takıntılı biriyim, volte simgesi olsun istiyorum.

SystemUI.apk yi geri derleyip,parçalayıp, linkteki kodları kendi apk nıza aynı dizinlere işlemeniz gerekiyor.
apk parçalama ve toplama işlemleri için forumda konular olması gerekiyor, ilgilenirseniz araştırabilirsiniz
Bende yardımcı olabilirim isterseniz müsait bir zamanda

frenze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Orta
Cihazım
Mi9T
Konular
8

SystemUI.apk yi geri derleyip,parçalayıp, linkteki kodları kendi apk nıza aynı dizinlere işlemeniz gerekiyor.
apk parçalama ve toplama işlemleri için forumda konular olması gerekiyor, ilgilenirseniz araştırabilirsiniz
Yok, benlik değilmiş. Hiç anlamadığım bir konu, basit bir kaç kod ile yapılır diye düşündüm.
Ben beceremem hiç bunu.

erenistanıstan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erenistan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
1

hocam bu romda sorun vesaire yok değil m
birde hocam bu romda miui kamera ve galeri uygulaması varmı

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Yok, benlik değilmiş. Hiç anlamadığım bir konu, basit bir kaç kod ile yapılır diye düşündüm.
Ben beceremem hiç bunu.
Araştırılıp yapılır elbette fakat bunu yapmak yerine, geliştiricinizin kaynağını oradakiler ile senkronize edip güncelleme hazırlaması çok kolay olacaktır. Az önce dotos dan bir paylaşım geldi, cihazının zaten resmi listede. Dediklerine göre bu hafta içinde tüm resmi cihazlar 5.0.1 güncellemesini alacaklar..
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

hocam bu romda sorun vesaire yok değil m
birde hocam bu romda miui kamera ve galeri uygulaması varmı
Günlük kullanıma uygun bir sorun yok. miui galeri uygulamasını kullanamazsınız fakat miui kamera(anx) yükleyebilirsiniz

frenze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Orta
Cihazım
Mi9T
Konular
8
Araştırılıp yapılır elbette fakat bunu yapmak yerine, geliştiricinizin kaynağını oradakiler ile senkronize edip güncelleme hazırlaması çok kolay olacaktır. Az önce dotos dan bir paylaşım geldi, cihazının zaten resmi listede. Dediklerine göre bu hafta içinde tüm resmi cihazlar 5.0.1 güncellemesini alacaklar..
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Günlük kullanıma uygun bir sorun yok. miui galeri uygulamasını kullanamazsınız fakat miui kamera(anx) yükleyebilirsiniz
Ben pek inanmıyorum artık bu gruba. 2 haftadır geliyor geliyor dediler güncellemeyi, gelmedi
Acaba bir hafta içerisinde mi, yoksa pazar gününe kadar mı gelecek bekliyoruz bakalım.

spacettin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi9t
Konular
0
Hocam bu etikelediginiz yerden tekrar rahatsız ettim sizi ama. Bende şuan eu rom ve twrp yüklü. İlk önce twrp den FW yi mi flaslamaliyim. Yoksa direk bilgisayarda orange Fox yükleyip romu yukledikten sonra mı İlk FW yi kurmalıyız. Ufaktan adımları anlatma şansınız varmı acaba ne yapmaliyim

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Hocam bu etikelediginiz yerden tekrar rahatsız ettim sizi ama. Bende şuan eu rom ve twrp yüklü. İlk önce twrp den FW yi mi flaslamaliyim. Yoksa direk bilgisayarda orange Fox yükleyip romu yukledikten sonra mı İlk FW yi kurmalıyız. Ufaktan adımları anlatma şansınız varmı acaba ne yapmaliyim
Bilgisayara gerek yok hocam. Bu linkten güncel orangefox indirip, flashlayın rom yükler gibi. Daha sonra konudaki işlemleri yapın sırası ile

spacettin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi9t
Konular
0
Bilgisayara gerek yok hocam. Bu linkten güncel orangefox indirip, flashlayın rom yükler gibi. Daha sonra konudaki işlemleri yapın sırası ile
Çok iyi ya siz müthişsiniz. Çok teşekkürler

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21

Valla hocam benim için iyi olur APK toplama ,parçalama hele android stüdyo ile .
Diğer programlar hata veriyor ,ben gerçi başka bir APK için kullanacağım.

Müsait zamanda sizden haber bekliyorum:)

Üst Alt