Yardım dosyalarım ve galerideki tüm fotoğraflarım bulanık

dj2019

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
erdal
Cihazım
note 5 pro
Konular
1
merhaba,

son iki gündür dosyalarım ve galeri içindeki tüm fotoğraflar bulanık ve küçük gözüküyor,bit türlü çözemedim,yardımcı olur musunuz,senkronu kapatmama rağmen sorun devam ediyor.

ek olarak usb ile bilgisayara bağladığımda yeni çektiğim fotoğrafları göstermiyor,ne yapabilirim,adım adım rica etsem...

teşekkürler,şimdiden.

musti2307

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi8
Meslek
Satın Alma
Konular
14
hocam acaba derin temizlik yapıp adını bilmediğimiz büyük yer kaplayan sistem dosyalarından birini silmiş olabilir misin photoblob.0 gibi ? çünkü öyle olduğunda resimlere ait asıl veriler gidiyor ve sadece küçük ekran görüntüleri kalıyordu daha önce başıma gelmişti.

Oyla:

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
merhaba,

son iki gündür dosyalarım ve galeri içindeki tüm fotoğraflar bulanık ve küçük gözüküyor,bit türlü çözemedim,yardımcı olur musunuz,senkronu kapatmama rağmen sorun devam ediyor.

ek olarak usb ile bilgisayara bağladığımda yeni çektiğim fotoğrafları göstermiyor,ne yapabilirim,adım adım rica etsem...

teşekkürler,şimdiden.
Büyük ihtimalle fotoğraflar bir şekilde silinmiş senkronizasyonu açık tutup fotoların gelmesini bekleyin

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

dj2019

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
erdal
Cihazım
note 5 pro
Konular
1
hocam acaba derin temizlik yapıp adını bilmediğimiz büyük yer kaplayan sistem dosyalarından birini silmiş olabilir misin photoblob.0 gibi ? çünkü öyle olduğunda resimlere ait asıl veriler gidiyor ve sadece küçük ekran görüntüleri kalıyordu daha önce başıma gelmişti.
temizlik arada sırada yapıyorum ama dediğiniz dosyayı silip silmediğini bilmiyorum açıkçası
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Büyük ihtimalle fotoğraflar bir şekilde silinmiş senkronizasyonu açık tutup fotoların gelmesini bekleyin

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
tekrar açtım senkronu bekleyeceğim bakalım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

fabrika ayarlarına dönsem düzelir mi acaba?

Oyla:
Üst Alt