Sohbet Dora iletişim ve mi.com resmi distribütör değil mi?

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
116
Arkadaşlar bugün xiaomi mistore Ankamall aradım saati söyledim kullanamadığım özellikler var dedim, adam beyefendi saati nerden aldınız dedi dedim dora iletişimten aldım mi.comdan aldım, bunu dediğimde şuan saat resmi satışa sunulmadı dedi temmuz civarı satılacak sonrasında mifitness uygulaması Türkiye güncellemesi gelecek dedi ondan sonra saati eksiksiz kullanırsınız dedi.

Şimdi bunu diyince kafama takıldı paylaşmak yasak değilse paylaşıyorum

Watch s1 active saati buradan aldım buda dora iletişim, bu saat şimdi güme mi gitti ne oldu bi türlü çözemedim o yüzden konu açtım işin aslı nedir buradan almasamıydım şimdi ama dora iletişim sonuçta.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Bildiğim kadarıyla ankamall evofone tarafından işletiliyor onlara daha gelmemiştir. Evofone telefon distribütörlerinden biri.

mi.com ise dora tarafından işletiliyor ve dora aksesuar distribütörü bu nedenle onlar daha öne getirmiştir.

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
116
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bildiğim kadarıyla ankamall evofone tarafından işletiliyor onlara daha gelmemiştir. Evofone telefon distribütörlerinden biri.

mi.com ise dora tarafından işletiliyor ve dora aksesuar distribütörü bu nedenle onlar daha öne getirmiştir.
Yani bir sorun yok dimi?

Vallaha tribe girdim bu konuda acaba saat ne olacak güncelleme alacak mı özellikleri açılacak mı diye

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Yani bir sorun yok dimi?

Vallaha tribe girdim bu konuda acaba saat ne olacak güncelleme alacak mı özellikleri açılacak mı diye
Sorun olmaması lazım ama konumuz Xiaomi... Kesin sorun olmaz demek mümkün değil :D

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
116
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorun olmaması lazım ama konumuz Xiaomi... Kesin sorun olmaz demek mümkün değil :D
Olmaz bencede sonuçta dora iletişim bakalım güncelleme gelsin nasıl olacak, şöyle söyleyim saat çok iyi tüm beklentimi karşılıyor, yalnız yapamadığım tek şey miband 6 daki gibi etkinlik ayarlayamıyorum hatırlatıcı yok.
Bide siri gibi bir asistan var onu kullanamıyorum güncelleme sonrası bakalım ne olacak.

Çok erken almışız ama saati, ilerde evimin duvarına asacam çıkar çıkmaz aldığım ilk teknolojik ürün diye 😁

Üst Alt