Yardım Dönüştürücü sorunu

Emre yukel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre efe
Cihazım
Xiaomi mi note
Konular
1
4 aya önce Xiaomi mi note 3 aldım ilk başlarda güzelce kullaniyordum sonra dönüştürücü arza verdi dönüştürücü yu kullanılmaz hale geldi müzik dinlerken aniden müziği fln durduyordu ben de daha sonra yenisini alayım dedim 5 veya 6 kere taype -c 3.5mm dönüştürücü aldım ve hepsi 5 gün den sonra çalışmamaya başladı bu aldgidim dönüştürücü ile alakli mi yoksa telefon ile mi son çare de buraya yazmak oldu(video izlerken fln hep videoyu durduyor veya ses gitmeleri oluyordu şuanda kulaklık kullnamaz hale geldim

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
4 aya önce Xiaomi mi note 3 aldım ilk başlarda güzelce kullaniyordum sonra dönüştürücü arza verdi dönüştürücü yu kullanılmaz hale geldi müzik dinlerken aniden müziği fln durduyordu ben de daha sonra yenisini alayım dedim 5 veya 6 kere taype -c 3.5mm dönüştürücü aldım ve hepsi 5 gün den sonra çalışmamaya başladı bu aldgidim dönüştürücü ile alakli mi yoksa telefon ile mi son çare de buraya yazmak oldu(video izlerken fln hep videoyu durduyor veya ses gitmeleri oluyordu şuanda kulaklık kullnamaz hale geldim
Hocam bu tarz dönüştürücüler biraz ucuz maliyet adı altında kalitesiz yapılıyor bu sebeple usb type-c çıkışlı kulaklık almanızı tavsiye ederim :)

Oyla:

Led Zeppelin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
E G
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Vergilerden önce aliexp den baseus un şarj soketli olanını aldım ve bir yıldan uzun süredir sorunsuz kullanıyorum.

Oyla:
Üst Alt