Yardım Dolby nasıl silinir

rromat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
7
Arkadaşlar ben dün Xiaomi Redmi Note 6 Pro/ Mi Room V11 cihazıma twrp'den Dolby Digital Plus v6.5 kurdum, şimdi silmek istiyorum ama nasıl silerim ? Uygula silme kısmından silinmiyor.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Eğer mod'u paylaşan kişi silmek için gereken zip'i paylaşmadıysa aynı romu tekrar flash yapın üzerine

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Twrp den yüklenen şey Magisk de görünmez. Çünkü twrp direk sistemin üzerine yüklüyor. Magisk ise sanal sisteme yüklüyor. Magisk'in zaten amacı bu. O yüzden twrp den birşey yüklemeden 3 kere düşünmel lazım.

Aynı rom dosyasını üzerine yüklerseniz verileriniz silinmez. Wipe yapmadan rom yükleyin sonra recovery tekrar başlatıp dalvik/ cache temizleyip devam edin.

rromat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
7
Arkadaşlar magiskten kurulan dolbylerden yükledim yüklerken eskisinin kalıntısını siliyor, sonra magiskten son kurduğumu sildim sorun çözüldü.

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Twrp den yüklenen şey Magisk de görünmez. Çünkü twrp direk sistemin üzerine yüklüyor. Magisk ise sanal sisteme yüklüyor. Magisk'in zaten amacı bu. O yüzden twrp den birşey yüklemeden 3 kere düşünmel lazım.

Aynı rom dosyasını üzerine yüklerseniz verileriniz silinmez. Wipe yapmadan rom yükleyin sonra recovery tekrar başlatıp dalvik/ cache temizleyip devam edin.
Bence bu bilgide eksiklik var.Bir ara viper kurmaya çalışıyordum twrpden yüklenen bir sürüm de denedim.Magisk modüller kısmına gelmişti.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Bence bu bilgide eksiklik var.Bir ara viper kurmaya çalışıyordum twrpden yüklenen bir sürüm de denedim.Magisk modüller kısmına gelmişti.

Bazı modülleri hazırlayan kişiler hem twrp hemde Magisk üzerinden yüklenebilecek şekilde hazırlıyorlar. Tabi bunu daha profesyonel çalışan kişiler yapıyor, her modül böyle değil. Hatta bu şekilde hazırlanmış modülleri kaldırmak için bir yöntem de hazırlanıyor. zip dosyasını tekrar yüklemek. Bu durumda script eğer modül zaten kuruluysa, kaldırma komutunu çalıştırıyor ve aynı dosyayı ikinci kez yükleyerek kaldırma işlemini otomatik yapmış oluyorsunuz.

Ancak her zip bu şekilde yüklenmez, öyle olsa zaten özellikle paylaşan kişiler Magisk için yada twrp için diye belirtmez.

Üst Alt