Uygulama Dolby Atmos Ses Modülü (CURTANA) 100%100 Sorunsuz

Apsintex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çınar
Cihazım
Xaomi Redmi 9S
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
21
Merheba herkese iyi forumlar..

Xiaomi Redmi Note9S'in hoparlör çıkışı her ne kadar iyi olsa da iyileştirmelere ihtiyaç duymaktadır. Ve kulaklık ses çıkışı maalesef ses yüksekliği olarak iyi değil.
Bu yüzden DOLY ATMOS vb benzeri modlar ile desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum.

Kendi cihazımı kobay olarak kullanıp.. REDMİ NOTE 9 PRO için XDA forumda olan DOLBY ATMOS ses modülünü REDMİ NOTE 9S cihazıma uyguladım. Ve sonuç olumlu. Artık daha iyi bir ses deneyimi var.

Bunun için yapmanız gerekenler..

Cihazının kilidi açık olacak. TWRP,MAGİSK yüklü olmalı çünkü bu mod bir MAGİSK modülü

1. Adım AML VİA modülünü magisk ile yükleyin ve reeboot edin

2. Adım SE Linux Permissive magisk ile yükleyin ve reeboot edin

3. Adım Dolby zip'i magisk ile yükleyin ve reeboot edin

Tüm yükleme ve yeniden başlatma işlemleri bittikten sonra bir kez daha cihazını yeniden başlatıp, DOLBY ATMOS uygulamasını kullanabilirsiniz.

İndirme Bağlantısı:

Dip Not: DOLBY ATMOS uygulaması her seçimden sonra Müzik,Film,Oyun vs kapanacaktır. Ama çalışmaktadır..

Apsintex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çınar
Cihazım
Xaomi Redmi 9S
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
21
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Curtana 9s in resmi kod adı zaten. XDA daki 9 pro yani joyeuse için değil.
Bunu bende biliyorum ama; XDA forumda ki konunun açıldığı yer orasıydı.. O yüzden açıklama kısmına bu şekilde yazdım.

Apsintex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çınar
Cihazım
Xaomi Redmi 9S
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
21
Çalıştığına dair resim koyar mısınız ?
Resim ile çalışıp çalışmadığını nasıl anlayacaksınız? Ayrıca konu açıklamasında mevcut. Kendi cihazım da denemediğim ve çalışmayan hiç bir şey için burada konu açmam ben. Deneyip kullandığım ve şu anda da sağlıklı çalışan bir moddur. Ben konuyu açtım gerisi sizde.

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
Çalıştığına dair resim koyar mısınız ?
Fotoğraf ile ses durumunun neticesini öğrenmeye çalışmak da ayrı bir kafadır heralde. Vallahi yazmayı istemiyordum ama torbacını merak ettim.

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21
Fotoğraf ile ses durumunun neticesini öğrenmeye çalışmak da ayrı bir kafadır heralde. Vallahi yazmayı istemiyordum ama torbacını merak ettim.
Yazmasaydın. Yani orada kast ettiğim modüllerin sorunsuz kurulup gösterilmesiydi bunu anlamadıysanız o sizin probleminiz. İyi forumlar

moon41

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
HASAN
Cihazım
mi5
Konular
1
bunu bende denedim çalışıyor ama tutarlı değil kilitleniyor eksikleri var ama gene de performansı iyi

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
591
Resim ile çalışıp çalışmadığını nasıl anlayacaksınız? Ayrıca konu açıklamasında mevcut. Kendi cihazım da denemediğim ve çalışmayan hiç bir şey için burada konu açmam ben. Deneyip kullandığım ve şu anda da sağlıklı çalışan bir moddur. Ben konuyu açtım gerisi sizde.

Kullanıcıyı bilgilendirmek adına sadece link vererek açtığınız konunun çokta bilgilendirici bir tarafı olmaz. Uygulama ile ilgili ekran görüntüsü bırakmak çokta zor olmasa gerek diye düşünüyorum.

Apsintex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çınar
Cihazım
Xaomi Redmi 9S
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
21
Kullanıcıyı bilgilendirmek adına sadece link vererek açtığınız konunun çokta bilgilendirici bir tarafı olmaz. Uygulama ile ilgili ekran görüntüsü bırakmak çokta zor olmasa gerek diye düşünüyorum.

Bakin ben zaten hem DOLBY ATMOS video ornegini baska cihaz ile cektim. Daha sonrasinda kendi muzik calarim uzerindenn Dolby acik ve kapali sekilde bir video daha aldim. Fakat ne hikmetse tam 8 kere denememe ragmen konuyu acarken videolari yukleyemedim. Ve bu yuzden vazgectim.. Ve bu sekilde olusturdum icerigi.

Ayrica forumda bir cok konuya goz attim ama dediginiz sekilde resim video vs ile genis aciklamali konu sayisi yuzdelik orana vurursak %25 gerisi bu sekilde. Yani ben anlamadim ki nasil yapilacagini anlatmisim.. Linkleri vermisim..kendi telefonumda denemis ve konuyu acmisim ki; halada yuklu ve kullaniyorum. Daha ne yapabilirim?

Sirenia7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi6
Konular
23
Tam da kurmak için root atmıştım çalışmıyor mu şu an ?

Üst Alt