Mod [GRUS] [AOSP/MIUI] Dolby Atmos V4.1 (04.03.20)

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Denesin herkes magisk sürümünüz 20.1 veya aşağısı olsun ama.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
arkadaşlar bu uygulama tam olarak ne işe yarayacak. şimdi costum rom kurdum ve bunu yüklemek isterim. tam olarak uygulama hakkında bilgi verecek biri var mı.? en basitin den sorayım sadece sesi arttırma işine mi yarıyor?

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
arkadaşlar bu uygulama tam olarak ne işe yarayacak. şimdi costum rom kurdum ve bunu yüklemek isterim. tam olarak uygulama hakkında bilgi verecek biri var mı.? en basitin den sorayım sadece sesi arttırma işine mi yarıyor?
Ses artırma ve ses efekti bi nevi ekolayzir hocam

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Atmosferik ses sunuyor, youtube da videoları mevcut
hocam peki bunun için cihazın da bunu desteklemesi gerekmez mi? her telefona bu uygulamayı yükleyince tam anlamı ile bu özellikten faydalanmak mümkün mü? sadece ses yükselecekse bence gerek yok ama gerçekten 3 boyutlu ses efektinden yararlanacak isek iyi olur.... mi 9 se de deneyen var mı?_

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
hocam peki bunun için cihazın da bunu desteklemesi gerekmez mi? her telefona bu uygulamayı yükleyince tam anlamı ile bu özellikten faydalanmak mümkün mü? sadece ses yükselecekse bence gerek yok ama gerçekten 3 boyutlu ses efektinden yararlanacak isek iyi olur.... mi 9 se de deneyen var mı?_
Yazılımsal bir şey her şeyi yazılım ile daha iyi getirebilirsin sana gerçek surround srs sunmuyor dolby zaten.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Genelde cihaz desteğinden çok yazılımsal destek sorunu oluşuyor, orjinal olarak roma entegre edip cihazın bir özelliğiymiş gibi satan firmalar var. Yazılımın asıl amacı sesi yükseltmekten çok sanal surround (çevresel saran ses) efekti vermesi, kullandığınız cihazın hoparlörü kaliteli ise Qualcomm işlemcileri işlemci mimarisine göre 4W ve üzeri ses çıkışı sunabiliyor, bu da bu tarz yazılımlarla birleştiğinde sesi daha kaliteli ve yüksek almamıza olanak sağlıyor.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Hocam bu mod sadece 9 SE için Portlanmış.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Genelde cihaz desteğinden çok yazılımsal destek sorunu oluşuyor, orjinal olarak roma entegre edip cihazın bir özelliğiymiş gibi satan firmalar var. Yazılımın asıl amacı sesi yükseltmekten çok sanal surround (çevresel saran ses) efekti vermesi, kullandığınız cihazın hoparlörü kaliteli ise Qualcomm işlemcileri işlemci mimarisine göre 4W ve üzeri ses çıkışı sunabiliyor, bu da bu tarz yazılımlarla birleştiğinde sesi daha kaliteli ve yüksek almamıza olanak sağlıyor.
Eyvallah hocam aydınlattığıniz için.

Üst Alt