Mod Dolby Digital Plus Android 10 MIUI 11 Kurulumu (Güncellendi)

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Pie de 6.5 sürümünü kullanıyorum bir problem yok

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17
sanırım henüz magisk 20.3 ile çalışan bir dolby sürümü mevcut değil
magiskte 20.1'e downgrade işlemi yaptığımızda yüklü modüller siliniyor mu ? deneyimleyen var mıdır

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
sanırım henüz magisk 20.3 ile çalışan bir dolby sürümü mevcut değil
magiskte 20.1'e downgrade işlemi yaptığımızda yüklü modüller siliniyor mu ? deneyimleyen var mıdır
Downgrade değil de tamamen hem Manager hemde magisk kaldırıp, manager 7.4 ve magisk20.1 kurmanız gerektiğinden yüklü modüller siliniyor ve halen 20.3 ile kurulamıyor, ancak 20.1 kurulumu yaptıktan sonra 20.3 e güncelleyince sorunsuz çalışmaya devam ediyor Hocam :(

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17
Downgrade değil de tamamen hem Manager hemde magisk kaldırıp, manager 7.4 ve magisk20.1 kurmanız gerektiğinden yüklü modüller siliniyor ve halen 20.3 ile kurulamıyor, ancak 20.1 kurulumu yaptıktan sonra 20.3 e güncelleyince sorunsuz çalışmaya devam ediyor Hocam :(

halen aynı şekilde o zaman, dönüş için teşekkürler

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27

Ahmtpzrlk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmt
Cihazım
Mi8 lite
Konular
29
Bende mi room kullanıyorum otomotiv masik 20.3 var nasil yükleme yapabilirim acaba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben bunu mi9t mi room son sürüm kullanıyorum herşeyi yaptım bir türlü çalıştıran adım uygulama izimleri zaten gorunmuyork duruduruldu hatası alıyorum

Son düzenleme:

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Bende mi room kullanıyorum otomotiv masik 20.3 var nasil yükleme yapabilirim acaba

Ben bunu mi9t mi room son sürüm kullanıyorum herşeyi yaptım bir türlü çalıştıran adım uygulama izimleri zaten gorunmuyork duruduruldu hatası alıyorum
Magisk Manager 7.5 ve magisk 20.3 kurulu ise tamamen kaldırıp, Magisk Manager 7.4 ve magisk 20.1 kurmanız gerekiyor hocam.Eğer aktif kullandığınız modüller varsa bu zahmete girmeye değer mi? karar sizin. biraz beklersek ya dolby tarafı yada magisk güncellemesi ile sorun çözülür sanırım.

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17

magiskte kullandığınız aktif modüller varsa çokca, viper4android tavsiye ederim, zaten bir süre sonra magisk 20.3 içinde gelicektir dolby,çalışmnalar yaptıkları söyleniyor xda'da
aynı cihaza sahibiz sanırım ( mi 8 lite ) burdan kurarsanız viper4a yı sıkıntı yaşamazsınız Rehber - (Android 10 - MIUI 11) Viper4Android FX Kurulumu
cihazı yanlış bir işlemde bootloop a düşebilir her ihtimale karşı başlmadan Mod - Twrp Kullanarak Magisk Modülü kaldırma (2. Yöntem eklendi) burdaki 2. modülü kurun magiskten ( twrp recovery kullanıyorsanız ) ya da orengefox twrp tavsiye ederim

viper4a ayarları içinde Mod - [Android Pie-Q][Miui-AOSP] Viper4Android FX burdakileri temel alabilirsiniz sonra tercihize ve kullandığınız ses aygıtına göre deneme/yanılma yolu ile kendiniz doğru ayarları bulursunuz

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
magiskte kullandığınız aktif modüller varsa çokca, viper4android tavsiye ederim, zaten bir süre sonra magisk 20.3 içinde gelicektir dolby,çalışmnalar yaptıkları söyleniyor xda'da
aynı cihaza sahibiz sanırım ( mi 8 lite ) burdan kurarsanız viper4a yı sıkıntı yaşamazsınız Rehber - (Android 10 - MIUI 11) Viper4Android FX Kurulumu
cihazı yanlış bir işlemde bootloop a düşebilir her ihtimale karşı başlmadan Mod - Twrp Kullanarak Magisk Modülü kaldırma (2. Yöntem eklendi) burdaki 2. modülü kurun magiskten ( twrp recovery kullanıyorsanız ) ya da orengefox twrp tavsiye ederim

viper4a ayarları içinde Mod - [Android Pie-Q][Miui-AOSP] Viper4Android FX burdakileri temel alabilirsiniz sonra tercihize ve kullandığınız ses aygıtına göre deneme/yanılma yolu ile kendiniz doğru ayarları bulursunuz
Hocam mi 9 icin ses ayarlari varmi peki ? Mi 8 lite icin yazdiginiz gibi. Viper de neleri aktiv etmek gerek

Sent from my MI 9 using Tapatalk

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Kendi keyfinize göre değişiyor viper dakş ayarlar ben böyle kullanıyorum mesela
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt