Sohbet Dolar kuru sohbet

minatodr1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Dolar bir artıyor bir düşüyor bugün 4.92 yi gördü şuan 4.65 civarı böyle giderse alımlarda sıkıntı olacak gibi mi 8 2000tlden satışa çıkacaktı dolar yükselirse vergi faiz vb 2500 tlyi bulur (64GB olanından bahsediyorum)
sizin düşünceleriniz nelerdir hatam varsa söylerseniz sevinirim :)

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Hocam Allahın izni ile şu seçimler bitsin herşey rayına oturur. Mi 7 8 daha tanıtılacak çıkacak edecek derken herşey yerine oturur dolar euro altın da yerini bulur. Bence bunları konuşmak için çok erken.
Erken olmayan şey ise şu an cihaz alacaklar için. Beklemekte de fayda var diye düşünürüm..

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Pek iç açıcı görünmüyor durum.. Telefon tablet PC vs anlamında demiyorum.. Umarım daha kotu bir duruma düşmeyiz ilerleyen zamanlarda.. Keşke tek derdimiz artan telefon fiyatları olsa

Mi 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
devlet kurumunda çalışanlar bunun cefasını daha çok çekiyor malesef. ülke ne kadar kötüye giderse ilk yakılacak odun kendi memurları

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Dolar kurunun daha da artacağı düşüncesindeyim.
Sonumuz hayrola.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
şimdilik telefon almayın almak isterseniz de redmi 5 plus yada A1 gibi 1000₺ seviyesindeki cihazlar tercih edilebilir. harcama yapmak için iyi bir zaman değil.

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Hocam Allahın izni ile şu seçimler bitsin herşey rayına oturur. Mi 7 8 daha tanıtılacak çıkacak edecek derken herşey yerine oturur dolar euro altın da yerini bulur. Bence bunları konuşmak için çok erken.
Erken olmayan şey ise şu an cihaz alacaklar için. Beklemekte de fayda var diye düşünürüm..

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Secimlerden sonra dolarin duzelmesi anca koltuklarin degismesi ile olur. genel olarak ulkenin durumuna bakinca bu durum gerceklesecek gibi.a dan z ye aldigimiz hersey giderek pahalandi. Gittigim berberde bakkalda takside devamli siyaset tartisiliyor. Sanirim millet uyanmaya basladi.

Son düzenleme:

TheRosguest

Uzman Üye
Kıdemli Üye
Emekli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi max2
Meslek
Öğrenci
Konular
11
18 yaşındaki bir seçmen olarak şunu söylemek istiyorum, biraz para biriktirip işlerimi yoluna koyduktan sonra Bulgaristan'a yerleşme kararı aldım. Hiç değilse orda ki kurlar dansöz gibi değil.

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
18 yaşındaki bir seçmen olarak şunu söylemek istiyorum, biraz para biriktirip işlerimi yoluna koyduktan sonra Bulgaristan'a yerleşme kararı aldım. Hiç değilse orda ki kurlar dansöz gibi değil.
Yurtdışına yerleşme kararınız varsa ülke çıtasını biraz daha yukarı çıkarın bence. Avustralya'yı bayağı araştırdım fakat bazı sebeplerden ötürü gidemedim fakat bakmanızı tavsiye ederim.

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
:D öyle kolay olmuyor her şeyi bırakıp gitmek bir de vizyon sahibi ol bari ya bulgaristan ne asyaya bak oralar daha uygun

Üst Alt