Yardım Dokunmatik sorunu

Mediness

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Medine
Cihazım
Xiaomi mi 5plus
Konular
1
Xiaomi red mi 5 plus telefon kullaniyorum. Telefonuma pubg oyunu güncellemesini yaptıktan sonra dokunmatik sorunu olmaya başladı ekran donup kalıyor ve anca güç tuşuyla ekranı kapatıp açınca düzeliyor ben buna nasıl çözüm bulurum genel olarak dokunmatik sorunu olmaya başladı oyunda da problem yapıyor

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Bende de vardı baya sıkıntılı bir durum , ekran donuyor ekranı kapatıp açmadan duzelmiyordu.forumdan bir kaç arkadaş kılıfın sebep olduğunu yazdı , kılıfı çıkardım yaklaşık 2 hafta önce , ozamandan beri ekran 1 kere bile donmadi. Sizde de kılıf varsa çıkarıp deneyebilirsiniz .

Mediness

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Medine
Cihazım
Xiaomi mi 5plus
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende de vardı baya sıkıntılı bir durum , ekran donuyor ekranı kapatıp açmadan duzelmiyordu.forumdan bir kaç arkadaş kılıfın sebep olduğunu yazdı , kılıfı çıkardım yaklaşık 2 hafta önce , ozamandan beri ekran 1 kere bile donmadi. Sizde de kılıf varsa çıkarıp deneyebilirsiniz .
Ben kılıf kullanmıyorum kullanmadan böyle oluyor oyunu güncellendikten sonra boyle oldu

Mediness

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Medine
Cihazım
Xiaomi mi 5plus
Konular
1
kırılmaz cam inda cikartip dene istersen kalitesiz bi pc malzemesimden uretilmisse o yapiyordur oyle
Kırılmaz cami aldığımdan beri kullanıyorum normalde yapmıyor yeni olmaya başladı bu durum kirilmazdan olduğunu sanmıyorum acaba sıfirlasam düzelir mi ki yazılımsal bişey mi

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Kırılmaz cami aldığımdan beri kullanıyorum normalde yapmıyor yeni olmaya başladı bu durum kirilmazdan olduğunu sanmıyorum acaba sıfirlasam düzelir mi ki yazılımsal bişey mi
Düzeleceğini sanmıyorum.kilif yada camdan yapmıyor ise donanımsal olabilir. Sıfırlayıp deneyin büyük ihtimal düzelmeyecek ,daha sonra garantiye vermeyi düşünebilirsiniz

Mediness

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Medine
Cihazım
Xiaomi mi 5plus
Konular
1
Düzeleceğini sanmıyorum.kilif yada camdan yapmıyor ise donanımsal olabilir. Sıfırlayıp deneyin büyük ihtimal düzelmeyecek ,daha sonra garantiye vermeyi düşünebilirsiniz
Garantiye güvenmiyorum açıkçası ayrıca giden telefon anca bir hafta sonra geliyor benim telefon güncelleme de yapmadı geldiginden beri problemleri vardi acaba rom falan ise yarar mı hiç denemedim ama belki işe yarar

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Garantiye güvenmiyorum açıkçası ayrıca giden telefon anca bir hafta sonra geliyor benim telefon güncelleme de yapmadı geldiginden beri problemleri vardi acaba rom falan ise yarar mı hiç denemedim ama belki işe yarar
Umarım işe yarar , bir deneyin , geri dönüş yaparsınız konuya

Mediness

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Medine
Cihazım
Xiaomi mi 5plus
Konular
1