Soru Dokunmatik sorunu

EbrarAk55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ebrarak55
Cihazım
Mİ A2 D2S 128GB
Konular
5
Sadece bende mi bilmiyorum ama bazen dokunmatik ağır işliyor özellikle pubg gibi oyunlarda 128 GB modeli alt Sekment bir cihaz değil sonuçta sizce bunu neden yapar ? Dokunmatik arızası olsaydı tam inceleme yapılmış teknik serviste çıkması gerekmez miydi ?

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Brkdzdr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi A2 lite
Konular
20
A2 lite kullancilari da son guncellemeler ile aynı sorunu yasadi buyuk ihtimal sizde de yazilimdan kaynaklı sorun var

Oyla:

EbrarAk55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ebrarak55
Cihazım
Mİ A2 D2S 128GB
Konular
5
A2 lite kullancilari da son guncellemeler ile aynı sorunu yasadi buyuk ihtimal sizde de yazilimdan kaynaklı sorun var
Dostum telefonun asılından çok lite var ne kılıf ne yazılım bulabiliyorum bu nasıl bir derttir . İnşallah düzelir yeni değil çünkü tek umudum android Q ile düzelmesi

Oyla:

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Dostum telefonun asılından çok lite var ne kılıf ne yazılım bulabiliyorum bu nasıl bir derttir . İnşallah düzelir yeni değil çünkü tek umudum android Q ile düzelmesi

Hard reset at arkaplandskı uygulamalar kasıyorda olabılır yazılımdsnda olur bendede klavyede oluyır nadıren

Oyla:

rebel36

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdar
Cihazım
Mi a2 Lite
Konular
0
Sadece bende mi bilmiyorum ama bazen dokunmatik ağır işliyor özellikle pubg gibi oyunlarda 128 GB modeli alt Sekment bir cihaz değil sonuçta sizce bunu neden yapar ? Dokunmatik arızası olsaydı tam inceleme yapılmış teknik serviste çıkması gerekmez miydi ?

Bugün gördüm işyerinde bir şoför 128 gb versiyonu normal android + miui 10 a çevirmiş. Çok beğendim varmı deneyimleyen ?

Oyla:

EbrarAk55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ebrarak55
Cihazım
Mİ A2 D2S 128GB
Konular
5
Hard reset at arkaplandskı uygulamalar kasıyorda olabılır yazılımdsnda olur bendede klavyede oluyır nadıren
Garantideye yollamıştım delta baya bı detaylı inceliyor nerden para koparsam diye bakıyor sıfır sistem attılar garantisi 15 ay daha devam ediyor yoksa miu ceviricem

Oyla:

EbrarAk55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ebrarak55
Cihazım
Mİ A2 D2S 128GB
Konular
5
Bugün gördüm işyerinde bir şoför 128 gb versiyonu normal android + miui 10 a çevirmiş. Çok beğendim varmı deneyimleyen ?
Bunu yapsam garantiden çıkıyor mu ?

Oyla:

EbrarAk55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ebrarak55
Cihazım
Mİ A2 D2S 128GB
Konular
5
Ya yine aynı ekranı aç kapa yapinca bir zaman kendine geliyor

Oyla:

EbrarAk55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ebrarak55
Cihazım
Mİ A2 D2S 128GB
Konular
5
Ya yine aynı ekranı aç kapa yapinca bir zaman kendine geliyor

Sonra yine dokunmatik takılıyor basmıyor klavyede başka klavye denedim yine aynı sistemde bir uygulama engelliyor kesin ama hangisi olduğunu nasıl bulucam

Oyla:

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6

kernel değiştirip denemek lazım bende klavyede takılma oldu ara ara bırde ekranda oldu çok değil orta tuşa menuye basınca düzeldi ya custom denemek lazım yada kernel android 9 dan sonra başladı 8de klavye bıkackez takılmıstı oda uygulamalarxdan dıye dusundum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sonra yine dokunmatik takılıyor basmıyor klavyede başka klavye denedim yine aynı sistemde bir uygulama engelliyor kesin ama hangisi olduğunu nasıl bulucam

cihaza bı wipe yap fabrıka ayarlarına al fazla bısey yukleme wp face filan ole dene sorun gıdecekmı yukledın her uygulamanın veri kullanımı ve arkaplan kısıtlamasını yap tasarruf modunda ike pil azken ara ara klayvede donma takılma yapar bunu farkettım

Oyla:
Üst Alt