Çözüldü dm-verity corruption your device is corrupted

mete16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mete
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 13.0.8
Telefon Modeli
Redmi note 10s
Bootloader Kilidi
Kapalı
Bootloader kilidini actiktan sonra acilista ""dm-verity corruption your device is corrupted"" uyarisi vermeye basladi, power tusuna basmadan telefon acilmiyor. Bootloaderi tekrar kilitledim ancak uyarı gitmedi. Ne tavsiye edersiniz?

Çözüm
Mi hesabinin sifresini sıfırladım, olay çözüldü. Bunu nasil buldum, cihazin bootloader kilidini tekrar kapadim ya, bu sefer gittim gelistirici seceneklerine mi kilit acma durumu var ordan hesap eklerken sürekli basarisiz diyor. Hesapta mi bir sorun oldu acaba dedim sifremi hatirlayamadim falan sıfırladım sonra tekrar mi kilit acma durumuna geldim başarılı dedi. Telefonu yeniden başlattım yazi artik çıkmıyor.

Emirggts

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
RedmiNote10 5G
Konular
0
Çözümü çok basit tekrar Bl kilidini açın sonra cihazı fastboot moda alın ve Adb klasörüne girin (önceden kurulu varsayıyorum) Cmd yi Çalıştırın ve şu komutu girin
fastboot oem cdms Entera basın tmmdır
teşekkür ederim bende çalıştı.

Oyla:

Tk89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tugra
Cihazım
mi9t
Konular
0
Arkadaşlar anneme redmi 12c almıştık yaklaşık 2 ay evvel bu sabah aynı şey olmuş. Türkiye garantili bir cihaz olduğu için tam anlamadım sebebi nedir. Bootloader kilidi falan denmiş annem WhatsApp arama ötesinde cihazı kullanmayan biri. Ne yapmalıyım teşekkürler. Bu arada cihaz hyperos güncellemesi de almıştı 1.5 ay evvel teşekkürler

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Arkadaşlar anneme redmi 12c almıştık yaklaşık 2 ay evvel bu sabah aynı şey olmuş. Türkiye garantili bir cihaz olduğu için tam anlamadım sebebi nedir. Bootloader kilidi falan denmiş annem WhatsApp arama ötesinde cihazı kullanmayan biri. Ne yapmalıyım teşekkürler. Bu arada cihaz hyperos güncellemesi de almıştı 1.5 ay evvel teşekkürler
garantiye gönderin.

Oyla:
Üst Alt