Yardım Dirençli redmi k60 imei gitmeden nasıl sıfırlayabilirim

899furkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
FURKAN
Cihazım
Redmi note 7
Konular
1
Merhaba herkese bende poco f5 pro/,redmi k60 var bu telefonu yaklaşik 4 ay önce aldım ve şarj sorunu var baya hızlı gitmeye başladın apk falan dosya indirmiştim onlardan sanirim ben bunu imei gitmeden sıfırlamak istiyorum nasıl yapabilirim snapdragon 8+ gen 1 var cihazda aldığım yer sıfırlamadan kullan dedi ve önceki bilgilerimden bildiğim kadar ile efs yedeği alıp twrp den sıfırladıktan sonra efs yi tekrar yüklesem olur mu bu işlemlerden de korkuyorum bi tane f2 pro vardi bende rom atttim telefon çöktü yetkili hesap ile de kurtaramadım ve bu f5 pro m da hyperos yüklü ne yapmam gerekiyor? Ve bootloader açamadım 1 sene verdi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-09-11-23-57-43-107_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-09-11-23-57-43-107_com.android.settings.jpg
    400,3 KB · Görüntüleme: 7

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
27
Merhaba herkese bende poco f5 pro/,redmi k60 var bu telefonu yaklaşik 4 ay önce aldım ve şarj sorunu var baya hızlı gitmeye başladın apk falan dosya indirmiştim onlardan sanirim ben bunu imei gitmeden sıfırlamak istiyorum nasıl yapabilirim snapdragon 8+ gen 1 var cihazda aldığım yer sıfırlamadan kullan dedi ve önceki bilgilerimden bildiğim kadar ile efs yedeği alıp twrp den sıfırladıktan sonra efs yi tekrar yüklesem olur mu bu işlemlerden de korkuyorum bi tane f2 pro vardi bende rom atttim telefon çöktü yetkili hesap ile de kurtaramadım ve bu f5 pro m da hyperos yüklü ne yapmam gerekiyor? Ve bootloader açamadım 1 sene verdi
efs yi al mi flashla rom yükleyebilirsin veya twrp üzerinden sıfırlayabilirsin sorun olacağını sanmıyorum rom atarken acaba başka bir cihazın romunu mu attınız bilemedim belki rom hatalıydı

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12
TWRP üzerinden yapılan işlemlerde hiçbir zarar görmez.
Resmi recovery kullanılırsa imei bilgileri 0 a düşer.
TWRP ile eu rom kullanırsanız hiçbir risk olmaz.

Orochi™

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MESUT PEKTİR
Cihazım
RN13Pro5G16/512
Konular
4
TWRP varsa modem , efs ve persist bölümlerini yedeklersen IMEI silinince sorunsuz geri yüklenir .

Üst Alt