Soru Direnç Kayıtlı 13 Ultra Alıcam Sorun Yaşarmıyım Yardım?

ersin3535

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
LG
Konular
7
Merhaba arkadaşlar 13 Ultra Direnç kayıtlı telefon alıcam bir satıcıdan Sormak İstediğim bu telefonlar Global olmuyor Çin sürümmüş bir sıkıntı yaşarmıyım şebeke konusunda veya direnç kayıtlı olmasında vs yardımcı olursanız sevinirim

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S24 Ultra
Konular
3
Çin çihazlarında band 20 yok,şehir içi sıkıntı olmasa da kırsalda sıkıntı olur. Direnç için arka kapak söküleceği için su sızdırmazlık vs sıkıntı olabilir,tavsiyem s23 ultra yönünde olur....

Ana konusu...

ersin3535

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
LG
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çin çihazlarında band 20 yok,şehir içi sıkıntı olmasa da kırsalda sıkıntı olur. Direnç için arka kapak söküleceği için su sızdırmazlık vs sıkıntı olabilir,tavsiyem s23 ultra yönünde olur....

Ana konusu...

hocam s23 ultra kayıt yokmus suan. en mantıklı bu geldı dedınız gıbı sorun yasarsak almaya gerek yok ama soyle bırsey sabahtan berı arastırıyom olumsuz pek yorum gormedım bu cıhaz hakkında

rastalgun

This is the way
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
32
hocam s23 ultra kayıt yokmus suan. en mantıklı bu geldı dedınız gıbı sorun yasarsak almaya gerek yok ama soyle bırsey sabahtan berı arastırıyom olumsuz pek yorum gormedım bu cıhaz hakkında
Hocam telefonun kendisi iyi bir model ona olumsuz yorum görmemeniz gayet normal, telefonun kullanımı açısından Kayra hocamın da bahsettiği sorunları yaşamanız çok muhtemel durumlar. Telefonun kendisine değil de kullanımı ve yaşayacağınız sorunlar açısından bakın derim.

ersin3535

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
LG
Konular
7
Hocam telefonun kendisi iyi bir model ona olumsuz yorum görmemeniz gayet normal, telefonun kullanımı açısından Kayra hocamın da bahsettiği sorunları yaşamanız çok muhtemel durumlar. Telefonun kendisine değil de kullanımı ve yaşayacağınız sorunlar açısından bakın derim.

anladım hocam valla bu telefon harıcındede secenek yok gibi s23 ultra kayıt yok benımde tel almam lazım bi değerlendircem artık.

Sypreus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Emre
Cihazım
POCO X3 Pro
Konular
10
S23 Ultra için server kaydı var biraz tuzlu ama kaydediliyor.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Direnç kayıtlı K60 pro kullanıyorum uzun zamandır. Aynı işlemci direnç kayıtlı hiçbir sorun yaşamadım. Band 20 olmaması özellikle Turkcell ile hiç sorun olmuyor hiçbir şekilde şebeke sorunu yaşamadım.

Özellikle Vodafone ile sorun yaratabilir yalnız Vodafone kullanıyorsanız global model aramanız daha iyi olur.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca Xiaomi 14 ultra için de direnç kaydı var. Bütçe arttırıp listeye alabilirsiniz.
Serverde sorunlar var şu ara pek çok kişi kayıt bekliyor. O durum riskli.

ersin3535

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
LG
Konular
7
malesef kıme sorsam suan acık deıl dedı sıze kım verdı bu bılgıyı hocam ?

Direnç kayıtlı K60 pro kullanıyorum uzun zamandır. Aynı işlemci direnç kayıtlı hiçbir sorun yaşamadım. Band 20 olmaması özellikle Turkcell ile hiç sorun olmuyor hiçbir şekilde şebeke sorunu yaşamadım.

Özellikle Vodafone ile sorun yaratabilir yalnız Vodafone kullanıyorsanız global model aramanız daha iyi olur.

Ayrıca Xiaomi 14 ultra için de direnç kaydı var. Bütçe arttırıp listeye alabilirsiniz.

Serverde sorunlar var şu ara pek çok kişi kayıt bekliyor. O durum riskli.

Saolun hocam sızın gıbı kulanıpta olumlu yazan kısı sayısı epeyce fazla dırenclı kulanıpta sorun yasamayan

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S24 Ultra
Konular
3

Şu an açık olmasa bile zaten çift sim var 2025 Ağustos ayına kadar kullanım hakkınız var,o zamana kadar illa ki çıkar....

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11

Saolun hocam sızın gıbı kulanıpta olumlu yazan kısı sayısı epeyce fazla dırenclı kulanıpta sorun yasamayan
Direnç işi o kadar da riskli değil ama bazı iş bilmez kişiler yanlış işlem yapıp insanları mağdur ettiği için kötü deneyimler de çok ben ürün aldığım yeri özel mesaj ile size atayım. Alırken kayıt yaptırıp almıştım 1 sene oldu cihazım taş gibi çift sim çalışıyor.

Şu an açık olmasa bile zaten çift sim var 2025 Ağustos ayına kadar kullanım hakkınız var,o zamana kadar illa ki çıkar....
Hazırda kayıtlı durumda cihaz alırsa ayrı ama kayıtsız almak büyük risk.
Server dediğimiz şey Samsung sunucularına bağlanmaktan geçiyor ve bu açık kapanırsa öyle kolay kolay açılmaz. Sunucular 2-3 haftadır sorunlu. Ne zaman geleceği de belirsiz.

Son düzenleme:
Üst Alt