Yardım Direnç Kayıt

Mustafa Taha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa Taha
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
1
Ben cihazı aldıktan sonra 4+4 ay kullanıp Aralık ayına geldiğinde 2-3 hafta cihazı sim kapalı bir şekilde kullanıp Ocak ayında süre yenilenince bir 4+4 ay daha kullanabileceğim için bu şekilde 160 ay kullanmayı düşünüyorum sizce bu mantıklı bir fikir mi?
(Bu süre sonunda direnç IMEI attıracağım.)

DoktorProxy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
12
Ben cihazı aldıktan sonra 4+4 ay kullanıp Aralık ayına geldiğinde 2-3 hafta cihazı sim kapalı bir şekilde kullanıp Ocak ayında süre yenilenince bir 4+4 ay daha kullanabileceğim için bu şekilde 160 ay kullanmayı düşünüyorum sizce bu mantıklı bir fikir mi?
(Bu süre sonunda direnç IMEI attıracağım.)
160 ay mi kullanacaksın telefonu? 13 yıl ediyor hocam naptınız :D

crazx004

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
BURAK
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
1
Şuanda tam o söylediğin özelliklerde telefonum mevcut yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Yd miu 14 ile geldi telefon 1 hafta bekleyip bL kilidi açtırıp direnç kayıt yaptırdım. Evet herşey çok güzel herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Sadece hyperOSu ve gelecek güncellemeleri manuel olarak pcden yapıyorum hepsi bu.
Hocam bende fastboot üzerinden zamanında 14 e geçtim bl de açık olduğundan güncelleme oto gelmiyor. Recovery indirip telefondan manuel güncelleyim dedim oda olmadı. Bilgiler gitmeden ( sıfır kurulum yapmadan) yeni gelen güncellemeleri nasıl yükleriz?

jwincee

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Mi 13T Pro
Konular
0
Peki şarj durumları nasıl miui14 e göre

23078PND5G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peki şarj durumları nasıl miui14 e göre

23078PND5G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Telefon ile oyun oynayan birisi değilim sabah 6da evden çıkıyorum gece 12de bile gelsem yüzde 30larda oluyor 15-20dakikada dolduğu içinde şarj konusuna çok dikkat etmedim 14 ve hyperOSa göre
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bende fastboot üzerinden zamanında 14 e geçtim bl de açık olduğundan güncelleme oto gelmiyor. Recovery indirip telefondan manuel güncelleyim dedim oda olmadı. Bilgiler gitmeden ( sıfır kurulum yapmadan) yeni gelen güncellemeleri nasıl yükleriz?
Valla ben fastbood ile hyperOS geçtim son güncelleme otomatık geldi. Eğer gelmediyse tekrar fastboot ood ile son güncellemeyi indirip kurmanız en sağlıklısı fastboot ile oluyor.

Üst Alt