Soru Direnç işlemi yapılmış 11T Pro kullanan var mı?

blackcemre

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Önder
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
85
Direnç işlemi yapılmış 11T Pro kullanan var mı? Herhangi bir sorun ile karşılaştınız mı?

Byreflexman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
ben kullanıyorum. gayet temiz ve güzel işçilikle açıp kapatmışlar. Enese yaptırdım. lensler temiz parmak izi vs. yok. kasada hiç bir deformasyon yok.

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
4 aydır kullaniyor herhangi bi sıkıntı yaşamadım

ben kullanıyorum. gayet temiz ve güzel işçilikle açıp kapatmışlar. Enese yaptırdım. lensler temiz parmak izi vs. yok. kasada hiç bir deformasyon yok.

Selamlar bende bu cihazdan almak istiyorum. Şu an iPhone 11 Pro Max 256 GB kullanıyorum ancak geçici kayıt kapatılması ve ekstra şirket hattım olması nedeniyle hem kayıt olabilen ya da kayıtlı bir cihaz hem de iki telefonu teke düşürmek istiyorum. Sanırım bunda direnç ile oluyor çift hat kayıt. Peki ne kadar sürede yapılıyor? Bazı yerlerde cihaz 2 gün kalmalı gibi şeyler okudum. Fiyat olarak nedir ve lokasyon olarak nerede yaptırdınız? Bir de son olarak ve en önemlisi cihazı sıfırlamak ya da güncelleme almak sorun yaratıyor mu?

Byreflexman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Selamlar bende bu cihazdan almak istiyorum. Şu an iPhone 11 Pro Max 256 GB kullanıyorum ancak geçici kayıt kapatılması ve ekstra şirket hattım olması nedeniyle hem kayıt olabilen ya da kayıtlı bir cihaz hem de iki telefonu teke düşürmek istiyorum. Sanırım bunda direnç ile oluyor çift hat kayıt. Peki ne kadar sürede yapılıyor? Bazı yerlerde cihaz 2 gün kalmalı gibi şeyler okudum. Fiyat olarak nedir ve lokasyon olarak nerede yaptırdınız? Bir de son olarak ve en önemlisi cihazı sıfırlamak ya da güncelleme almak sorun yaratıyor mu?

çift hat sorunsuz kayıt oluyor ve kullanılıyor. işlem süresi cihaz ulaştıktan sonra 1 gün. enes budak yaptı benim cihazı gayet güzel temiz ve sorunsuz tavsiye ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

burdur hocam

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
14
4 aydır kullaniyor herhangi bi sıkıntı yaşamadım

Direnç yöntemi ile çift hat sorunsuz çalışıyor mu? Güncelleme, rom, root işlerinde IMEI sorun oluyor mu? Son olarak direnç kaynaklı herhangi bir ısınma, kasma gibi sorun var mı?
Çok soru sordum ama bu cihazı arkadaşa alacağız :)

zkn1982

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özkan
Cihazım
mi8 se
Konular
0
merhaba mi11t pro kullanan arkadaşlar ben cihazı yeni aldım endonezya rom attım cihazda bazen ekran dokunmatik algılamıyor tüm testleri yaptım ama sanki bazen takılmalar oluyor dokunmatik işlemiyor gibi başına gelen oldumu hiç

Üst Alt