Diğer Direnç İMEİ Gelmiş(Redmi Note12 Pro 4G)

loksben

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bonus
Cihazım
redmi note 12
Konular
2
Daha önce imei için herhangi bir işlem yapılamıyordu ancak suan DİRENÇ +yazılım ile İMEİ atımı yapılıyor....Cuma günü direnç ve imei kaydı attırdım miu14 sürümü yazılım tekrar atıldığını söylediler güncelleme alır sıfırlamada imei gider dendi.Konuyla ilgili bilgi sahibi varsa direnç attıracak imei kaydı yaptıracaklar için küçük bir anlatım veya rehber eklenebilir....Herhangi bir gelişme olursa yine bu konu üzerinden bilgi geçerim şuanlık herhangi bir kasma donma internet problemi şebeke sorunu kamera titreme vs. vs. hiç görmedim....

Cihazı 120HZ sorunsuz bir şekilde kullanıyorum ve hatta orjinal halinde 120HZ daha hızlı biten batarya şuan daha az etkileniyor anlamış değilim ... :)

Redmi Note 12 4G(Sweat) ADB'de sadece sweat yazıyordu...
MIUI Sürümü MIUI Global 14.0.5 / 14.0.5.0(THGMIXM)
Android sürümü 13 TKQ1.221114.001
Model 2209116AG

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Direnç zaten bu cihaz için vardı diye hatırlıyorum. Belki sizin yaptırdığınız yer yeni yapmaya başlamıştır.

Direnç ile kayıtta güncelleme ile IMEI gitmez. Sıfırlamayı TWRP üzerinden yapmanız lazım.

loksben

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bonus
Cihazım
redmi note 12
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Direnç zaten bu cihaz için vardı diye hatırlıyorum. Belki sizin yaptırdığınız yer yeni yapmaya başlamıştır.

Direnç ile kayıtta güncelleme ile IMEI gitmez. Sıfırlamayı TWRP üzerinden yapmanız lazım.
Valla hocam foruma 1-2ay önce yazdim yok dediler...O zamandan beri kimsede IMEI vs geldi demedi bilgi paylaşmak adına konuya açtım
Hayırlı olsun , zaten vardı bu model için.
1-2ay önce yazdığım da yok demislerdi

Muski

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
RN 12 Pro 4G/5G
Konular
5
2-3 ay kadar önce geldi. Değişecek direnç şemaları paylaşıldı. Elimde yurtdışı redmi note12 pro 4g vardı.Cihazın açılmasını istemediğim için o şekilde sattım. Aynısının türkiye garantili cihazını ikinci el aldım. Kafam rahat.

Üst Alt