Yardım Direnç ile kaydın zararı var mı?

Tuğran60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamza
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
HyperOS
Telefon Modeli
13T Pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba, yurt içi cihazlar bütçemi aştığı için yurt dışı 13T Pro almak istiyorum. Direnç ile kayıt olduğunu biliyorum. Çok çekincelerim var sizden yardım bekliyorum.

1: Direnç ile kayıt yapılan telefondan sorunsuz şekilde eski performansını alabilirmiyiz?

2: Direnç ile kayıt yapılan telefonda özellikle kamera, ekran ve işlemci eskisi gibi tam performansda çalışmaya devam eder mi?

3: Sorun çıkma ihtimali tahmini yüzde kaçtır.

4: HyperOS a yükselttikten sonra kayıt olur mu?

Teşekkürler.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Merhaba, yurt içi cihazlar bütçemi aştığı için yurt dışı 13T Pro almak istiyorum. Direnç ile kayıt olduğunu biliyorum. Çok çekincelerim var sizden yardım bekliyorum.

1: Direnç ile kayıt yapılan telefondan sorunsuz şekilde eski performansını alabilirmiyiz?

2: Direnç ile kayıt yapılan telefonda özellikle kamera, ekran ve işlemci eskisi gibi tam performansda çalışmaya devam eder mi?

3: Sorun çıkma ihtimali tahmini yüzde kaçtır.

4: HyperOS a yükselttikten sonra kayıt olur mu?

Teşekkürler.
Sorduğunuz soruların cevabı tamamen yaptıracağınız yer ile ilgili, güvenilir bir yerde yaptırırsanız sorun yaşamazsınız.

Oyla:

Doktor35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ertuğrul
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
8
Ben 2 hafta önce 3 yıldır kullandığım poco x3 proya direnç işlemi yaptırdım sorunsuz kullanıyorum performans kaydı yok sıfırlama ve güncelleme sadece twrpden

Oyla:
Üst Alt