Yardım Dikkat! 9.6.4.0 global Fake versiyon Kimse Almasın!

Ukraynagezi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aleksandr
Cihazım
Mi Max
Konular
1
Slmlar, mi max 3,
İki haftadır kullanıyorum, 9.6.4.0 global versiyonunda GSM sinyal sorunu var, donanımsal değil, versiyon ile ilgili. Ve max 3 hala miui 10 güncellemesi gelmedi.
GSM sinyali zayıf, kesilmeler, kopmalar oluyor. Bu versiyonda böyle bir sorun var.
Miui 10 güncellemesi bu versiyona geleceğini de düşünümüyorum.

Rollback ile miui 10 sürümü yüklenince sorunların çözüldüğü duydum. Bu konu ile ilgili bazı Rusça çözümler var, ama kısacası tırstım brick yapan çok var telefonu. Dikkatli olun

resitugur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ugur
Cihazım
mi max 3
Konular
5
aynı sorun bende de var,

9.6.6.0 yükledim, nispeten bir düzelme var gibi ama yine de sinyal var görünsede ulaşılamıyorum.
çözüm var mı bilmiyorum, yrni bir versiyon çıkar da düzelir diye bekliyorum.

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sayın saliharda hocamız yarın İnşallah Mi Max 3 üne kavuşuyor, bir süre hasret giderdikten sonra, kendisi cihazla ilgili her türlü sizlere yardımcı olacaktır...açacağı konular olsun, kullanım ve rom deneyimleri vs olsun...kendisi oldukça bilgili ve araştırmacı, aynı zamanda yardımsever ve paylaşımcıdır...takipte kalın Arkadaşlar

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:

resitugur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ugur
Cihazım
mi max 3
Konular
5
Sayın saliharda hocamız yarın İnşallah Mi Max 3 üne kavuşuyor, bir süre hasret giderdikten sonra, kendisi cihazla ilgili her türlü sizlere yardımcı olacaktır...açacağı konular olsun, kullanım ve rom deneyimleri vs olsun...kendisi oldukça bilgili ve araştırmacı, aynı zamanda yardımsever ve paylaşımcıdır...takipte kalın Arkadaşlar

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
referansınız üzerine saliharda yı takibe aldım, burada tavsiye vr uyarılarını bekleyeceğim. olmadı evine giderim.

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
referansınız üzerine saliharda yı takibe aldım, burada tavsiye vr uyarılarını bekleyeceğim. olmadı evine giderim.
Kendisi İstanbul Anadolu yakasında oturuyor hocam, güzel Çay yapıyor kendileri vede oldukça misafirperver

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

Oyla:

Ukraynagezi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aleksandr
Cihazım
Mi Max
Konular
1

Bu linkte bu konu henüz güncel şekilde tartışılır.
Çok hayal kırıklığı yaşayan var. Bence xiaomi program ekibi bir çözüm bulacaklar bu işe yakın zamanda.

Aynı sorunu yaşayanlar miui forum a cep telefonundan girip güncelleme konusunda şikayet yazınız çözmek zorunda olduklarını düşünüyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Not: Şimdiye kadar, MIUI 10 Global Stable ROM, Redmi S2 / Y2 için kullanıma sunuluyor, indirmek için lütfen buraya tıklayınız.

Sevgili Mi Hayranları,
Size MIUI 10 Küresel Kararlı ROM'u sunmaktan dolayı çok heyecanlıyız! Şu andan itibaren, Updater uygulaması aracılığıyla telefonlarınızdaki güncellemeyi (OTA) aşamalı olarak alabilmeniz gerekir. Eğer bekleyemiyorsanız, ROM paketlerini aşağıdaki bu konuya indirebilirsiniz. Sevgili geliştiricilerimize, o kadar çok zaman ayırmış olan beta test edicilerine, bu muhteşem anı yapmak için enerji verelim. Katkıları onurlandırılmalı ve saygı gösterilmelidir. Büyük haber için kutlayalım: MIUI 10 Global Stable ROM şimdi yayılıyor!

Aynı zamanda Rusçaya da changelog tercüme ettik, lütfen okumak için buraya tıklayın.

MIUI 10 Küresel Kararlı ROM için Güncelleme Programı
1. parti:
Cihazlar: Redmi Not 5 / Pro, Mi 6, Mi MIX 2, Mi 5, Mi Not 2, Mi MIX, Redmi S2

Tarih: 11 Eylül ile 13 Eylül 2018 arasında piyasaya çıktı

Bu, yukarıdaki cihazları kullanan kullanıcıların daha önce güncellemeyi alacağı, diğerleri ise güncellemeyi daha sonra alabileceği anlamına gelir. Diğer cihazların kullanıcıları için lütfen foruma gitmeye devam edin. Sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt