Yardım Developer Options

serhatyildirim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Developer options seçeneğini her seferinde aktif etmeme rağmen kendi kendine devre dışı kalıyor. Sebebini bilen var mı acaba?

Sent from my MI 8 using Tapatalk

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Güvenlik yazılımdan "İyi hale getir" seçeneğini kullanıyorsanız o kapatıyor bu ayarı.

Oyla:

serhatyildirim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Developer options kapanmasın diye security sekmesini kullanmayacam mı yani başka bir ayarı yok mu..? BL kilidini açmadan cihaz üzerinden rom yükleme ile ilgili bi video seyrettim.. Oem unlocking ve usb debugging seçeneklerini aktif ediyor ve BL kilidi kapalıyken Global Stabil rom kuruyor sorunsuz.. Denemeli miyim?

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Developer options kapanmasın diye security sekmesini kullanmayacam mı yani başka bir ayarı yok mu..? BL kilidini açmadan cihaz üzerinden rom yükleme ile ilgili bi video seyrettim.. Oem unlocking ve usb debugging seçeneklerini aktif ediyor ve BL kilidi kapalıyken Global Stabil rom kuruyor sorunsuz.. Denemeli miyim?

Maalesef yapacak bir şey yok diğer konuya gelecek olursak o tür aksiyonlara girismenizi önermem brick olma durumunda su anlik çözüm yok forumda uzun süredir mi8 cihazı yatan bir kaç kullanıcı var. Şu linki de inceleyin kilidi açarken size yardımcı olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Oyla:
Üst Alt