Satış Dev Premium Wallpaper Arşivi

0erdoan0

ErdoqanKır
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdoğan kır
Cihazım
GM Discovery
Meslek
Mekatronik Mühendisliği
Konular
44
Ürün Durumu
Sıfır (Kutusu Açılmamış)
Fiyat
20
Ürün Takas Durumu
Sadece nakit
Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır biriktirdiğim 267 adetlik wallpaper arşivimi sizinle paylaşmak istiyorum. Hepsi full HD-4K görüntü kalitelerinden oluşmaktadır ve standart bir telefona tam uyumlu olacak şekilde revize edilmiştir.

Forumlarda birçok kişinin ilgiyle yaklaştığı ve benden istediği arşivde herkese hitap edecek tarzda wallpaper'lar bulunmaktadır. Tabiki bir yıldan fazla sürede oluşan arşivde bir emek mevcut. Bunun karşılığı da bir kahve ücreti 20 TL.

Ücretli bir şekilde wallpaper göndermemin doğru olmadığını düşünebilirsiniz. Ancak yabancı forumları gezdiğinizde bu işi bu şekilde yapan kişiler olduğunu göreceksiniz. Telefonuna renk katmak isteyen ve wallpaper beğenmekte güçlük çeken kişilere denemelerini tavsiye ederim. Gülücük atmak serbesttir :)

Herkese hayırlı günler dilerim...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

catsnovel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
10 5g vs 11se
Konular
9
Birtane ücretsiz deneme verseniz beğenirsek alırdık 😁

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Hocam eğer fotoğrafları siz çekmediyseniz ve internetten bulduğunuz fotoğrafları satıyorsanız doğru değil.

eminguc1995

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi Redmi 8
Meslek
Serbest
Konular
11
Hocam eğer fotoğrafları siz çekmediyseniz ve internetten bulduğunuz fotoğrafları satıyorsanız doğru değil.
Bence de. Ben Wallcraft, HDQWALLS ve Deviantart kullanıyorum mesela istediğim wallpaperları kolaylıkla bulabiliyorum hem de ücretsiz şekilde. Aynı şeylere parayla sahip olacaksam bu benim enayiliğim olur :)

Üst Alt