Yardım Desteklenmeyen yazılım hatası

yakhubx123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaqub
Cihazım
Note 13 Pro+
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
-
Telefon Modeli
Redmi Note 13 Pro Plus 5G
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba. Telefona rom kurulmuyor, desteklenmeyen yazılım hatası alıyorum. Mifirmden EU indirdim, Indo indirdim ve desteklenmeyen yazılım hatası alıyorum. Global rom dosyalarında sorun var, RARdan çıkmıyor, veri hatası yazıyor. (global rom dene diyecek olanlar için). Ne yapabilirim? Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?

Ekli dosyalar

• 20240718_174521.jpg
    20240718_174521.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 15

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Winrar sürümünü yükseltip deneyin, eğer olmuyorsa IDM ile indirmeyi deneyin. Rar dosyasınından çıkmamasının sebebi ya dosya eksik ininiyordur, yada rar sürümü eskidir. Birde indirmeye çalıştığınız rom dosyasının linklini, cihazınızın model kodunu paylaşır mısınız.

Oyla:

yakhubx123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaqub
Cihazım
Note 13 Pro+
Konular
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Winrar sürümünü yükseltip deneyin, eğer olmuyorsa IDM ile indirmeyi deneyin. Rar dosyasınından çıkmamasının sebebi ya dosya eksik ininiyordur, yada rar sürümü eskidir. Birde indirmeye çalıştığınız rom dosyasının linklini, cihazınızın model kodunu paylaşır mısınız.
WinRarlık bir durum yok. Global romun kendi dosyalarında hata var galiba. Globali iki kez indirdim ikisinde de rardan çıkarınca aynı hatayı aldım. Bozuk arşiv hatası sadece global romda yaşanıyor.
Fakat mesele bu değil. EU ve INDO romlarını düzgün bir şekilde indiriyorum ve cihaza kuruyorum. Cihaz açılırken kurulum ekranında (bölge ve dil seçiminden sonra) paylaştığım resimdeki gibi takılıp kalıyor. Her iki romda da aynı hata oldu.
romlar:
zircon_eea_global_images_OS1060UNOEUXM_20240618000000_140_eea_0e9382f381
zircon_id_global_images_OS1020UNOIDXM_20240513000000_140_id_3c1f407efd
Romları mifirmden indiriyorum. Minimal ADB and Fastboot ile de cıhaza kuruyorum.
Cihaz: Redmi Note 13 Pro Plus 5G 23090RA98I

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
global romda bir sorun yok. Bu cihaz için bizde sürekli rom indirip yüklüyoruz. Sorun sizin bilgisayarınız ya da internet bağlantınızda. yönetici arkadaşımız bence doğru yerden yakalamış. Sık karşılaştığımız bir durum bağlantı da kopmalar olursa bu sorunları yaşıyorsunuz. IDM kurup onunla yükleyin ve global rom yükleyin. Yine aynı sorunlar olursa farklı pc farklı internet ile deneyin global rom sorunsuz iner kurulursa bu hatayı almazsınız..

Oyla:
Üst Alt