Diğer Destek ekibine Yeni Arkadaşlar Arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Merhaba Arkadaşlar

Yaklaşık olarak 5 senedir tüm MIUI ve Xiaomi severleri bir arada toplamaya, herkesin dayanışma içerisinde sorunları çözmesine yardımcı oluyoruz. Burada bizlerden çok sizlerin emeğinin olduğunu söylemek isteriz.

Bu gelişmeler içersinde gerek forum sitemizin ziyaretçi sayısının oldukça artması gerekse ülkemizde daha sık satılmaya başlayan Xiaomi ürünlerinin olması sebebi ile forum sitemize yardım için gelen üye sayımız da bu doğrultuda artmaktadır.

Yardım arayan üyelerimizin daha hızlı cevaplar bulması için hepimiz elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz fakat bazı arkadaşlarımız biraz daha bu konu da ön plana çıkıyor. Bizlerin de gözlemleri ile ara ara forum ekibimiz için bu arkadaşlara tekliflerde bulanarak aramıza katılmalarını istiyoruz.

Şimdi ise ekibimizi biraz daha genişletmek için yeni ekip arkadaşları aramaktayız. Bu ekip DESTEK EKİBİ forum rütbesi altında görev yaparak her zaman olduğu gibi yardım isteyen arkadaşlara ellerinden geldikçe destek vermeye devam edecekler.

Bu arkadaşlarda aradığımız özellikler;

• Orta yada İleri düzey Android kullanıcısı olması
  • Xiaomi ve MIUI hakkında bilgiye sahip olması
  • Günlük en az 2-3 saat PC başında vakit geçiriyor olması
  • Günlük olarak belli bir miktar konuya yorum yaparak katkıda bulunması
  • Elinden geldiğince yeni bilgilendirme konuları (ipucu, rom paylaşımı, video anlatım) ile forum ziyaretçilerin birşeyler öğrenmesine katkı sağlamak
  • Forumda belli bir süredir üye olmuş olması ve aktif olması gerekmektedir.

Başvuru yapmak isteyen arkadaşlar bu konu altına mesaj yazıp, biraz da kendilerini tanıtmaları rica olunur.

Büyüyen Forum Ailemizde bulunan her bir üyemize ayrıca tek tek teşekkür ediyoruz.

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Adayımm Herzaman elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım
15 senelik Elektronik teknisyeniyim. İleri seviye ingilizce bilgim var.
Elektronik, Bilgisayar, Telefon vb gibi teknoloji alanlarına ilgiliyim. Uzun yıllar İphone 4-4s-5-6-7 kullandıktan sonra Xiaomi ve Android dünyasına Mi5 ile katıldım. Sırasıyla Mi5 - Mi6 - Mi Mix - Mi Mix 2 - Mi Mix 2S ve son olarak Mi Mix 3 ile devam ediyorum.
Yazılım ve Mıuı konusun da siz değerli üstlarımızdan ve araştırmalarımız sonucu öğrendiğimiz kadar bilgim var.
Fastboot rom, Twrp, ve diğer custom romları yüklemekte ve bootloader kilidi açılması gibi konular da ileri seviye de yardımcı olabilirim.
Mıuı de geniş bilgiye sahibim. China romlarda global rom larda custom romlar da bilgi sahibiyim.
Mix 3 ile birlikte Amazfit stratos kullanıcısıyım bu iki cihaz hakkında her konuda elimden geldiğince daha net yardımcı olabilirim.
Mix serilerinde de twrp, rom artı-eksileri hakkında elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
Diğer xiaomi ürünleri hakkında okuduklarım araştırdıklarım ve kullanım tecrübelerim doğrultusunda yardımcı olmaya çalışırım.
Teknolojiyi ve geliştirmeleri işim gereği ve meraklısı olduğum için çok yakından takip ediyorum.
Mi can mıuı canandır

Mi MIX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Felix Weber

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
.
Konular
5
Operatör telefonları dahil farklı markaların telefonlarını deneyimle fırsatım oldu xiaomi noktasında ilk deneyimim Mi Max 2 ile oldu şuan hali hazırda xiaomilerin kralı Mi Max 3 kullanıcısıyım forumu xiaomi merak başladıgından beri takip ediyorum ve de o zamandan beri mutlaka fırsat buldukça göz gezdiririm elimden geldigince farklı kullanıcılara yardım etmek isterim elimde telefonum oldugu sürece aktifim orta-ileri düzey android kullanıcısıyım ismim Serhat 20 yaşındayım yeniliklere her zaman açıgım ve son olarak destek ekibinde ekip arkadaşlarımla uyumlu şekilde görev almaya hazırım 8=)

Son düzenleme:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Adım Tarık. 20 yaşındayım.
Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim.
Bilgisayar Programlama(Yazılım) , Endüstri 4.0 ve teknolojik gelişmeler üzerine yoğun ilgim var. İngilizcede Orta-İleri düzeydeyim.

Daha önceden Sony Xperia M4 , Z2 ve LG G4 kullandım. Teknoloji forumlarından tanıdığım Xiaomi ile LG G4 ümün bozulması üzerine içli dışlı olmaya başladık.

Yurtdışından getirdiğim Pocophone F1 ile Xiaomi maceram başladı ve bununla birlikte bu güzel platformla tanıştım.
Elimden geldiğince forumda bilgi sahibi olduğum konularda aktif olmaya çalışıyorum.

Rom , root , TWRP gibi konular hakkında yeterli bilgi sahibi değilim.

Orta düzeyde bir Android kullanıcısıyım.

Yeni gelişmeler üzerine incelemeler ,
Cihaz-ürün-aksesuar incelemeleri, değerlendirmeleri , tavsiyeleri ,
Bilgi birikimim dahilinde teknik destek ,
Süreçler hakkında destek,
Deneyimlerime dayanarak genel tavsiyeler
üzerine forumda aktif rol almaya çalışıyorum.

Kendimi bu güzel platformun bir parçası olarak görüyorum ve bu platformu güzelleştirmek adına elimden geleni yapıyorum.

Destek ekibinde yer almaktan gurur duyar ve tüm imkânlarımla bu göreve layık olmaya çalışırım. :)

Son düzenleme:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Başvuru yapmak isteyen arkadaşlar bu konu altına mesaj yazıp, biraz da kendilerini tanıtmaları rica olunur cümlesini kimse okumuyormu?

ülgen

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
29
Adım Ülgen.
20 yaşındayım.6 senedir rom işlerindeyim.Yeri geldi port yaptım yeri geldi build yaptım.Bir sürü insana da bu konularda yardımcı oldum.
Ben de aday olmak istiyorum

eymevt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
5
Merhaba Arkadaşlar

Yaklaşık olarak 5 senedir tüm MIUI ve Xiaomi severleri bir arada toplamaya, herkesin dayanışma içerisinde sorunları çözmesine yardımcı oluyoruz. Burada bizlerden çok sizlerin emeğinin olduğunu söylemek isteriz.

Bu gelişmeler içersinde gerek forum sitemizin ziyaretçi sayısının oldukça artması gerekse ülkemizde daha sık satılmaya başlayan Xiaomi ürünlerinin olması sebebi ile forum sitemize yardım için gelen üye sayımız da bu doğrultuda artmaktadır.

Yardım arayan üyelerimizin daha hızlı cevaplar bulması için hepimiz elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz fakat bazı arkadaşlarımız biraz daha bu konu da ön plana çıkıyor. Bizlerin de gözlemleri ile ara ara forum ekibimiz için bu arkadaşlara tekliflerde bulanarak aramıza katılmalarını istiyoruz.

Şimdi ise ekibimizi biraz daha genişletmek için yeni ekip arkadaşları aramaktayız. Bu ekip DESTEK EKİBİ forum rütbesi altında görev yaparak her zaman olduğu gibi yardım isteyen arkadaşlara ellerinden geldikçe destek vermeye devam edecekler.

Bu arkadaşlarda aradığımız özellikler;

• Orta yada İleri düzey Android kullanıcısı olması
  • Xiaomi ve MIUI hakkında bilgiye sahip olması
  • Günlük en az 2-3 saat PC başında vakit geçiriyor olması
  • Günlük olarak belli bir miktar konuya yorum yaparak katkıda bulunması
  • Elinden geldiğince yeni bilgilendirme konuları (ipucu, rom paylaşımı, video anlatım) ile forum ziyaretçilerin birşeyler öğrenmesine katkı sağlamak
  • Forumda belli bir süredir üye olmuş olması ve aktif olması gerekmektedir.

Başvuru yapmak isteyen arkadaşlar bu konu altına mesaj yazıp, biraz da kendilerini tanıtmaları rica olunur.

Büyüyen Forum Ailemizde bulunan her bir üyemize ayrıca tek tek teşekkür ediyoruz.

Hocam selamun aleyküm bende talibim ben istanbul sultangazide Türkcell bayisinde bir çakılanım tamirden yazılım işinden anlarım ben sadece akşam saatlerinde müsait olurum ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt