Diğer Destek ekibine Yeni Arkadaşlar Arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Merhaba Arkadaşlar

Yaklaşık olarak 5 senedir tüm MIUI ve Xiaomi severleri bir arada toplamaya, herkesin dayanışma içerisinde sorunları çözmesine yardımcı oluyoruz. Burada bizlerden çok sizlerin emeğinin olduğunu söylemek isteriz.

Bu gelişmeler içersinde gerek forum sitemizin ziyaretçi sayısının oldukça artması gerekse ülkemizde daha sık satılmaya başlayan Xiaomi ürünlerinin olması sebebi ile forum sitemize yardım için gelen üye sayımız da bu doğrultuda artmaktadır.

Yardım arayan üyelerimizin daha hızlı cevaplar bulması için hepimiz elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz fakat bazı arkadaşlarımız biraz daha bu konu da ön plana çıkıyor. Bizlerin de gözlemleri ile ara ara forum ekibimiz için bu arkadaşlara tekliflerde bulanarak aramıza katılmalarını istiyoruz.

Şimdi ise ekibimizi biraz daha genişletmek için yeni ekip arkadaşları aramaktayız. Bu ekip DESTEK EKİBİ forum rütbesi altında görev yaparak her zaman olduğu gibi yardım isteyen arkadaşlara ellerinden geldikçe destek vermeye devam edecekler.

Bu arkadaşlarda aradığımız özellikler;
  • Orta yada İleri düzey Android kullanıcısı olması
  • Xiaomi ve MIUI hakkında bilgiye sahip olması
  • Günlük en az 2-3 saat PC başında vakit geçiriyor olması
  • Günlük olarak belli bir miktar konuya yorum yaparak katkıda bulunması
  • Elinden geldiğince yeni bilgilendirme konuları (ipucu, rom paylaşımı, video anlatım) ile forum ziyaretçilerin birşeyler öğrenmesine katkı sağlamak
  • Forumda belli bir süredir üye olmuş olması ve aktif olması gerekmektedir.

Başvuru yapmak isteyen arkadaşlar bu konu altına mesaj yazıp, biraz da kendilerini tanıtmaları rica olunur.

Büyüyen Forum Ailemizde bulunan her bir üyemize ayrıca tek tek teşekkür ediyoruz.

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Yeni gelecek arkadaşlarlara şimdiden hoş geldiniz diyelim :)
İnşallah güzel şeyler olur :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ali.ozd

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
7
Ben!
Merhaba ben ali, yaklaşık 2 senedir bu rom işleriyle uğraşıyorum. Portlama ve derleme yapmasam da rom portlama, recovery portlama, hata bulma/fixleme gibi konularda uyelerimize yardımcı olabilirim. Xiaomi bir cihaz da kullandığım için miui hakkında da bilgi sahibiyim. Ve gün içinde genelde aktifim.

beaufort3461

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
mi 9
Meslek
elektrik muhendisi
Konular
4
Selamın aleyküm skorpi hocam öncelikle seni ve diğer üstadlarımızı çok tebrik ediyorum ve sizlere çok imreniyorum yaptıklarınızı takdir ediyor ve beğeniyorum. Boş bulunduğum çoğu zaman forumda geziniyorum araştırmalar yapıyorum elimden geldiğince. Root rom recovery bunlara 2013 yılından beri bulaşmış bulunmaktayım ama işin arka kısmına yani recovery modlama veya romlara ekleme çıkarma gibi işlemleri yapmadım hiç donanımdan az buz anlarım kendi cihazlarımın çoğu parçasını kendim temin edip değiştiririm açıkcası sizlerinde yardımıyla bir takim projeler başarabileceğimizi umuyorum tabi sizlerde uygun görürseniz. Cümleten kolay gelsin iyi akşamlar.

demircialptekin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptekin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
21
Merhabalar.. 4 Yıllık iOS serüvenimden sonra Xiaomi ile Android hayatıma geri döneceğim. iOS kullanırken ciğerini bile bilirdim. Jailbreak tweaklerinde geliştiricilerle beraber çalışmışlığım vardır. iOS Block, Asphaleia gibi. Android kullanırken de Motorola Razr, Atrix, Galaxy S3, GM Discovery gibi telefonlar kullandım ve romsuz kullanmadım demek yerinde olur. Şimdi burada atıp tutmanın lüzumu yok bu yüzden de Xiaomi ve diğer Android cihazların da ciğerini bilirim diyemem. Benim merakım vardır bu konulara çok fazla ve merakım sonucunda öğrenmeden bırakmam. Günde 2-3 saat PC başındayım şu an telefonum olmadığından(Mi 8 gelinceye kadar) diğer zamanlarda da 7/24 denecek kadar telefonla içli dışlıyımdır. Elimde ne varsa ben onun her ayrıntısını bilmeye uğraşırım. Yaşım 22, Uludağ Üniversitesinde okuyorum. Yardımcı olabilirsem ne mutlu bana. Bana da Android yeni serüvenimde yardımı olur daha hızlı ilerlerim...

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
İsmim ümit Taha , 24yasindayim. Psikoloji okudum iş arıyorum :) android bilgimi bu forumdan öğrendim :) elimden geldiğince günde 2 3 saat foruma bakıp yorum yapıyorum, destek olmak isterim. Ekibe katılmaya gönüllüyüm :)

ceylas

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haluk
Cihazım
Mi A3
Konular
22
Selamün aleyküm ,
Skorpi hocam, 2 senedir xiaomi kullanicisiyim, toplam 7 senedir rom root , işleriyle uğraşan biriyim. Suan da forumda elimden geldiğince yardimci oluyorum arkadaşlara. Destek ekibinde yer almaktan mutluluk duyarım :):)

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Merhabalar Skorpi hocam. İsmim Abdülhamit. 24 yaşındayım. 2011 senesinde Samsung Galaxy Note N7000 ile ilk android cihaz kullanımına başladım. Hemen hemen ilk kullanımımın ilk haftalarında başladım rom root uğraşlarına. Cwm recovery, philz touch recovery vs ile zip rom flaşlamalar aroma rom kurulumlarıyla sürekli cihazda değişiklikler istedim. Ve gün geçtikçe yeni şeyler öğrendim. Daha sonralarda iphone kullanımım oldu yine jailbreak tweaklar falan. İphone da yaşadığım pil problemi bitmek bilmeyince tekrar Galaxy Note 2 ye döndüm. Note 2 için Miui romlar vs kurup miui arayüzüne daha evvelden aşina biri olarak bir kaç cihaz sonrasında xiaomi mi5 cihazı aldım. Xiaomi ile tanışmış olduğuma çok memnun oldum ve en az 20 yeni müşteri kazandırdım xiaomi ailesine. Forumu da takip ederek siz değerli hocalarımızdan bilmediklerimizi öğrenmeye, bildiklerimizi yardım isteyen miui/Android severlere aktarmaya çalıştık. Bu forum o kadar faydalı ki destekçilerinden Allah razı olsun emeklerinize sağlık. Gün boyu pc başındayım ancak işlerin yoğunluğundan vakit buldukça forumdayım. Bildiklerimi aktarmaya ve yeni şeyler öğrenmeye yeni katılan üyelere yardımcı olmaya inşallah bizlerinde katkısı olursa ne mutlu bize.

TÜRKBEYİ

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
YUNUS
Cihazım
NOTE 10 LITE
Meslek
SAGLIKCI
Konular
12
Merhaba Hocam Yaklasık 3 Yıldır Xiaomi Marka Telefonlar Kullandım Herturlu Sorunu Gordum Ve Gerek Sızlerın Gerek Kendı Cabam YUNUS MERCAN Adım Gazıantep lıyım Yasım 28 PC Basında 4 5 Saatım Gecıyo Bır Cok Oyun Admınlıgı Forum Admınlıgı Olsun Ufak Tefek Seyler Yaptım.
Bu Kadar... Hayırlı Gunler....

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
Merhabalar yüreği güzel insanlar (:
İsmim; Buğra Çağlar, yaşadığım şehir; Kayseri ve 21 yaşındayım...
Bayadır burada birbirimizle konuşuyor, tanışıyoruz diyebilirim. Ne diyeceğimi bilemiyorum heyecan yaptım biraz.
Bildiğim şey ise; aradığınız özellikler bende mevcut çok şükür. Ve yetkili olursam da forum içerisinde rahatsız olduğum konu düzenlerini tek tek düzenleyeceğim ve sizler sanat eserleri görmüş olacaksınız (seçim vaadi gibi oldu biraz).
Her şey Türkiye için, her şey Miui için...

Her şey gönlünüzce olsun (,​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt