Soru Designer üyelik hakkında..

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
Hocalarım merhaba, ben global kararlı miui 10 Mi6 kullanıyorum. Birkaç konuyada yazdım ama cevap alamadım. Şimdi ben designer üye olup eğer tema yükleyip kabul edilirsem 3.parti temaları içe aktarıp kullanabileceğim. Designer üyelik için başvuru yaptım 8 gün oluyor ama ses seda yok mail atacağız dediler gelen giden yok. Sizlerin kaç günde onaylandı acaba üyeliğiniz? Birde şu sıralar acaip global betaya geçesim var ama tüm veriler silenecek yedekleme yapmam gerekecek derken üşeniyorum. Ama tema olayında 3.parti temalara izin verecekse ozaman amaç için geçmeyi planlıyorum. Global beta kullanan arkadaşlar bu sorun hakkında bilgi verirlerse sevinirim. Aslında eu yada başka romlara geçmek isterim ama geçen kvk ile yazıştım ve bırakın başka romu bl kilidini açmanız bile garanti kapsamından çıkarır cihazınızı dediler. 2020 şubata kadarda kvk garantisi olduğu için o riskide göze almak istemiyorum. Acaip memnunum tema harici şimdilik :) bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar..

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Hocalarım merhaba, ben global kararlı miui 10 Mi6 kullanıyorum. Birkaç konuyada yazdım ama cevap alamadım. Şimdi ben designer üye olup eğer tema yükleyip kabul edilirsem 3.parti temaları içe aktarıp kullanabileceğim. Designer üyelik için başvuru yaptım 8 gün oluyor ama ses seda yok mail atacağız dediler gelen giden yok. Sizlerin kaç günde onaylandı acaba üyeliğiniz? Birde şu sıralar acaip global betaya geçesim var ama tüm veriler silenecek yedekleme yapmam gerekecek derken üşeniyorum. Ama tema olayında 3.parti temalara izin verecekse ozaman amaç için geçmeyi planlıyorum. Global beta kullanan arkadaşlar bu sorun hakkında bilgi verirlerse sevinirim. Aslında eu yada başka romlara geçmek isterim ama geçen kvk ile yazıştım ve bırakın başka romu bl kilidini açmanız bile garanti kapsamından çıkarır cihazınızı dediler. 2020 şubata kadarda kvk garantisi olduğu için o riskide göze almak istemiyorum. Acaip memnunum tema harici şimdilik :) bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar..
Sualinizin bir cevabı yok ta ondan hocam. Cihazınız KVK tarafından garanti dışı birakilacaği için başka bir rom yükleyemezsinuz zira bl kildini açmanız gerekecek.
Eger riske girmek istemiyor ve cihazınızdan acayip memnunsaniz o zaman sıkıntı ne?

Varsayilan temayı kullanın olsun gitsin....

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
Sualinizin bir cevabı yok ta ondan hocam. Cihazınız KVK tarafından garanti dışı birakilacaği için başka bir rom yükleyemezsinuz zira bl kildini açmanız gerekecek.
Eger riske girmek istemiyor ve cihazınızdan acayip memnunsaniz o zaman sıkıntı ne?

Varsayilan temayı kullanın olsun gitsin....
Anladım hocam ama görselliği çok seviyorum. Hani bilmiyorum belki sizin için önemsiz olabilir ama Ottoman hocamın yaptığı whatsapp'ı felan özelleştirilen sunması felan hoşuma gidiyor. Ama varsayılanda kalmak istemiyorum.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Anladım hocam ama görselliği çok seviyorum. Hani bilmiyorum belki sizin için önemsiz olabilir ama Ottoman hocamın yaptığı whatsapp'ı felan özelleştirilen sunması felan hoşuma gidiyor. Ama varsayılanda kalmak istemiyorum.
O zaman yapacak bir şey yok. Bazı riskleri mecburen göze almak durumundasınız.
Emeksiz yemek olmaz, değil mi?

Hknmktv

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
3
Hocam bl kilidi açılıp kapanan bir şey garanti dışı bırakılma felan hikaye

berkays07

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkay
Cihazım
mi 8 lite
Konular
33
Ayrıca garanti kvk değil evo bt. Yani nolursa olsun kullanıcı hatası diyip fahiş fiyat isteyecekler. Xiaomi niz var ise garantisiz gözüyle bakmanızı tavsiye ederim.

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
Hocam bl kilidi açılıp kapanan bir şey garanti dışı bırakılma felan hikaye
Hocam açtıktan sonra olduki birşekilde telefon kapanıp hiç açılmadı ve servise kapatılmamış olarak vermek zorunda kalırsam sıkıntı olur diye düşünüyorum. Zaten kvk da tespit edilirse bl kilidinin açılmış olduğu ozaman garanti dışı diyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca garanti kvk değil evo bt. Yani nolursa olsun kullanıcı hatası diyip fahiş fiyat isteyecekler. Xiaomi niz var ise garantisiz gözüyle bakmanızı tavsiye ederim.
Hocam nette sorgu yapınca kvk garantili olduğu çıkıyor. Ama nette bakınca bir evo ya felan gönderilme durumları oluyormuş cihazların. Bilmiyorum öyle bir durumda benim cihazımda evoya felan gönderirler mi yoksa gerçek kvk lı birşey diyemeyeceğim. :)

Üst Alt