Yardım Desen kilidi açılmıyor.

player75

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
a
Cihazım
mi 4
Konular
1
Merhaba. Telefona desen kilidini doğru girsek de 120 dk sonra tekrar deneyin diyor. ama bir türlü telefona giriş yapamıyoruz. Açma kapama tuşu ve ses + tuşuna basarak reset yapmak isteyince fotoğraftaki ekran açılıyor. ilerleyemiyoruz. Açma kapama tuşu ve ses - ile fast room moduna girip rom yüklemeye çalıştık ancak hep hata aldık. yükleme öncesi unlock yaptık. ama telefona giremediğimizden usb hata ayıklama modunu açamıyoruz. ne yapmamız gerekiyor. yardım lütfen.

Ekli dosyalar

• IMG_7149.jpg
    IMG_7149.jpg
    224,8 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_7150.jpg
    IMG_7150.jpg
    244 KB · Görüntüleme: 23

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Merhaba. Telefona desen kilidini doğru girsek de 120 dk sonra tekrar deneyin diyor. ama bir türlü telefona giriş yapamıyoruz. Açma kapama tuşu ve ses + tuşuna basarak reset yapmak isteyince fotoğraftaki ekran açılıyor. ilerleyemiyoruz. Açma kapama tuşu ve ses - ile fast room moduna girip rom yüklemeye çalıştık ancak hep hata aldık. yükleme öncesi unlock yaptık. ama telefona giremediğimizden usb hata ayıklama modunu açamıyoruz. ne yapmamız gerekiyor. yardım lütfen.
Cihaz unlock mu hocam,eğer öyle ise cihazı fastboot moda almayı deneyin mi flash ile rom yüklemeyi deneyebilirsiniz

Oyla:

player75

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
a
Cihazım
mi 4
Konular
1
Cihaz unlock mu hocam,eğer öyle ise cihazı fastboot moda almayı deneyin mi flash ile rom yüklemeyi deneyebilirsiniz
cihazı unlock yaptım. mi flash ile fastboot modda rom denemeye çalıştım ama yüklenmiyor. hata veriyor. doğru romu bulamamış olabilir miyiz?

Oyla:

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Hocam şifreyi çok kez yanlış girdiğiniz ve yanlış girmeye devam ettiğiniz için 2 saat veriyor sürekli. Şifreyi biri değiştirmiş olabilir mi? Cihaz unlock ise cihazınıza uygun fastboot romu indirip onu flashlamanız gerekir. Öncelikle doğru romu indirdiğinize emin olun hocam. Mi flashta clean all seçili olsun. Sorun yaşarsanız yazarsınız tekrar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir de cihazın sizin olduğunuza emin misiniz hocam? Sim kart takılı olmaması şüphelendirdi beni...

Oyla:

player75

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
a
Cihazım
mi 4
Konular
1
Hocam şifreyi çok kez yanlış girdiğiniz ve yanlış girmeye devam ettiğiniz için 2 saat veriyor sürekli. Şifreyi biri değiştirmiş olabilir mi? Cihaz unlock ise cihazınıza uygun fastboot romu indirip onu flashlamanız gerekir. Öncelikle doğru romu indirdiğinize emin olun hocam. Mi flashta clean all seçili olsun. Sorun yaşarsanız yazarsınız tekrar.
şifreyi değiştirmemiştik. kendiliğinden bu hale geldi. virüs vs den olmuş olabilir mi bilemiyorum. fastboot rom olarak tgz uzantılı 5-6 rom denedim ama hep hata verdi. usb ayıklama modunu seçemediğimizden olabilir mi?

Bir de cihazın sizin olduğunuza emin misiniz hocam? Sim kart takılı olmaması şüphelendirdi beni...
hocam cihaz eniştemin. simkartı başka telefona taktık ki malum bayramda aramaları yapabilsin. bilgisayarda bu tür işlerden anlamadığı için ben yapmaya çalışıyorum.

Oyla:

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Mi flashta ne hatası alıyorsunuz tam olarak? Ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz?

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Cihazınız hangisi ise ona uygun twrp'yi yükleyin

Daha sonra twrp üzerinden bu dosyayı yükleyin

Oyla:

player75

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
a
Cihazım
mi 4
Konular
1
Mi flashta ne hatası alıyorsunuz tam olarak? Ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz?
linkinden fastboot rom olanlardan birkaç tane daha indiriyorum tekrar deneyeceğim. aynı hatayı alırsam ekran görüntüsünü atacağım.
linkinen bir kaç rom indirip tekrar deniyorum. şu an yeni bir hata aldım. dün başka bir hata veriyordu.

Ekli dosyalar

• ScreenHunter 15.jpg
    ScreenHunter 15.jpg
    64,8 KB · Görüntüleme: 19
Oyla:

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Hocam yanlış rom indirdiğiniz için bu hatayı alıyorsunuz. Cihazla romun uyuşmadığını söylüyor. Rastgele rom indirip deneme yapmayın cihazınızın modelini google'a yazıp yanına fastboot rom yazıp aratın. Örneğin "redmi note 4 fastboot rom download"

Oyla:

player75

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
a
Cihazım
mi 4
Konular
1
Hocam yanlış rom indirdiğiniz için bu hatayı alıyorsunuz. Cihazla romun uyuşmadığını söylüyor. Rastgele rom indirip deneme yapmayın cihazınızın modelini google'a yazıp yanına fastboot rom yazıp aratın. Örneğin "redmi note 4 fastboot rom download"
bilgi için teşekkürler. dediğiniz gibi yaptım. hepsinin olduğu bu sayfayı buldum. buradan rom indirip deniyorum.

teşekkürler bilgi
Cihazınız hangisi ise ona uygun twrp'yi yükleyin

Daha sonra twrp üzerinden bu dosyayı yükleyin
için. fastboot romlşarı deniyorum. bu dosyaları indiriyorum. olmazsa dediğinizi deneyeceğim.

Ekli dosyalar

• ScreenHunter 16.jpg
    ScreenHunter 16.jpg
    553,3 KB · Görüntüleme: 8
Oyla:
Üst Alt