Çözüldü Delta şoku

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gece

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlyas
Cihazım
Mi 4
Konular
1
Merhaba arkadaşlar nedense bu konu başlığını açma gereği duydum kendimde iki gündür telefonum kendini yerli yersiz aniden kapatıyor Umuyorum ki bataryanın ölmesinden dolayı Yaşadığım bir problem yalnız garanti servisine göndermek İstediğim zaman Garanti servisini bir araştırmak istedim ve Google'da bulduğum Muazzam şikayetler hatalar problemler o kadar gözümü korkuttu ki telefonumun gidip normal bir telefoncuya yaptıracağım Delta Garanti servisine ilk başta bu önyargıları ve hakkındaki kötü suizan ları kaldırması lazım Çünkü ben cidden cihazımı göndermek istemedim şu anda Çünkü Hayal edemeyeceğiniz kadar muazzam bir şikayet var Delta hakkında bunu belirtmek istedim sadece...

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba,
internette oluturulmuş şikayetleri okuyarak endişelenmenizi anlıyorum. Ancak belirtmek isterim ki her firma için memnuniyetler gibi şikayetler de olağandır. Bu yorumların tek taraflı okunmaması gerektiğini düşündüğümüz için, kendimizi bu anlamda ifade etmek amacıyla gelen her mesaja her platformda cevap veriyoruz. Burada ki bir diğer amacımız kendimizi aklamak değil, müşteri şikayetlerini değerlendirerek servis kalitesini müşteri hizmetlerini arttırmaktır. Bizden kaynaklı olan her mağduriyetin giderildiğini bizzat garanti ederim. Ancak kötü niyetli veya garanti şartlarına hakim olmayan müşterilerin şikayet saldırıları konusunda prosedürler ve yapılan anlaşmalar dolayısıyla, servis işlemleri müşteri yönünde olmamaktadır. Bu sebeple ürünler servise geldiği şekilde değerlendirilir. Akabinde gelen cihazlar detaylı bir şekilde incelenir ve kullanıcı hatası olup olmadığı, donanımsal veya yazılımsal olarak veya darbeye maruz kalıp kalmadığı araştırılır. Taktir edersiniz ki şikayet konusunda hızlı davranan yapımız, teşekkür konusunda bir o kadar eksiktir. Bu sebeple şikayet yoğunluğu ile memnuniyet oranı arasında fark olabilmektedir.
Batarya konusunda, eğer kullanıcı kaynaklı bir arıza var ise aynı diğer arızalar gibi işlem görmekte ve ücrete kaşılığında değişimi yapılmaktadır. Garanti şartnamesinde uyan bir batarya arızası söz konusu ise ücretsiz değişimini yaparız.
Saygılarımla

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Kararınızı zaten vermişsiniz. Konunuz her hangi bir memnuniyet, şikayet, yardım talebi veya soru içermiyor. Zannediyorum konunuzu sadece sohbet amaçlı olarak açtınız ancak "Delta Servis Destek Bölümü" forumumuzun bulunma sebebi sohbet edilmesi değil Delta Servis yetkililerinin kullanıcılarımıza destek sağlayabilmesine yardımcı olmak.

Bu nedenle konunuz yeni yorumlara kapatılmıştır.

Farklı kaynaklardan okuduğunuz şikayetlerin sizde bir ön yargı oluşturmasını elbette ki anlıyorum. Forumumuzda hem forum kullanıcılarımızın hem de Delta Servis yetkililerinin olumlu/olumsuz yorumları bulunuyor. Bu forum başlığı altında daha önce açılmış olan konulara bir göz gezdirmeniz daha sağlıklı bir görüş oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt