Soru Delta serviste karmaşık hizmet

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Mi 6 cihazım açılmıyor the system has been destroyed uyarısı veriyordu. Cihazın sadece yazilimsal sorunu vardı 3 hafta önce bayram tatilinden önce delta servise yolladım. Tatilden önce kargo ulaşmasına rağmen işleme 27 ağustosta yani geçen hafta pazartesi günü aldılar. Carsamba günü onarım işlemi devam ediyor yazıyordu. Sonra cuma günü detaylı test ediliyor yazdı. Beni cumartesi günü özel numaradan servisten bir personel aradı cihazınız hazır şuanda açılıyor başka bir sorunu var mı dedi. Ben de yok dedim açılıyorsa gönderebilirsiniz dedim. Cumartesi kargoya verilmedi ve tekrardan onarım işlemi devam ediyor yazdı. Bugün yani pazartesi öğleden önce beni arayan özel numarayı aradım. Ben izne çıktım servis numarasindan arayıp öğrenebilirsiniz dedi. Gün boyunca servis yoğundu akşam üstü ulaşabildim. Personel bana şuan işlemler devam ediyor deyip geçiştirdi.
Şimdi sorum şu
1) Neden cihazım hazırsa gönderilmiyor halen bekletiliyor.
2) Personeller arasında neden koordine yok. Biri cihaz hazır derken birisi tekrar onarım devam ediyor yazıyor
3) Sorun burada 3 günde 10 günde yapılması değil. Sağlıklı bilgi alamamam

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba ,form numaranızı tarafımızla paylaşırsanız cihazınızın durumu hakkında daha sağlıklı bir bilgi verebilelim.
Gerekli yanıtları da akabinde verebilelim.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis

Üst Alt