Delta Servis'e Teşekkürler

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Mi6 telefonumda aşırı ısınma ve şarjı çabuk tüketme problemiyle servise yollamıştım. Sağolsun Delta Servis 15 gün içinde telefonu tamir edip yolladı. İki gündür kullanıyorum ve çok memnunum şarjdan. Hatta bugünkü 13 saatlik kullanım dilimimde 5 saat ekran süresi aldım ve hala %50 şarj var. Mi6 için pek alışkın olmadığım rakamlar :) dün de 8 saate yakın ekran süresi vardı %15 şarj kalınca. Miui 9.5.6 kararlı yüklenerek geldi bana, bu hız ve şarj performansından sonra güncelleme yapacağımı sanmıyorum.

Delta Servis'e teşekkür ediyorum.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
Tecrubelerini paylaştığın icin teşekkürler internette hep kötüleri görüyoruz güzel tecrubeleri bulmak altin bulmak gibi oldu

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Tecrubelerini paylaştığın icin teşekkürler internette hep kötüleri görüyoruz güzel tecrubeleri bulmak altin bulmak gibi oldu
Maalesef kötü bir alışkanlığımız bizim, memnun kaldığımız şeylerden bahsetmeyip memnun kalmadığımız hizmetlerden ise her yerde her fırsatta bahsediyoruz. Bir ürün veya firma için ortada hep kötü yorumlar dolaşıp memnun kalanlar çok fazla birşey söylemedikleri için genel intiba kötü olabiliyor.

Delta Servis 4

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynep
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Mi6 telefonumda aşırı ısınma ve şarjı çabuk tüketme problemiyle servise yollamıştım. Sağolsun Delta Servis 15 gün içinde telefonu tamir edip yolladı. İki gündür kullanıyorum ve çok memnunum şarjdan. Hatta bugünkü 13 saatlik kullanım dilimimde 5 saat ekran süresi aldım ve hala %50 şarj var. Mi6 için pek alışkın olmadığım rakamlar :) dün de 8 saate yakın ekran süresi vardı %15 şarj kalınca. Miui 9.5.6 kararlı yüklenerek geldi bana, bu hız ve şarj performansından sonra güncelleme yapacağımı sanmıyorum.

Delta Servis'e teşekkür ediyorum.

Değerli Müşterimiz ,

Firmamızı tercih ettiğiniz ve olumlu görüşleriniz için çok teşekkür ederiz. angel~~ Cihazınızı iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis

Üst Alt