Sohbet Delta servise parmak izi sorunu için gittim

Conconist50

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
67
Arkadaşlar mi5s cihazımda 8.2 glob.stabil ve miui9 beta haricindeki romlarda parmak izi çalışmıyordu otadan 8ç5e geçince birdaha ne okuyordu ne de yeni parmak izi ekleniyordu. Bende delta servise 14 eylül tarihinde verdim. Yarın yani12 ekimde 21. İş günlerini dolduracaklardı bu hafta hergün arayıp sıkıştırdım ve işleme aldılar. Cihazın yazılımsal problemi yokmuş direk anakartı değişmişler zaten forumda yazılımsal çözebilen çıkmamıştı. Şuan grip olmama rağmen yarın ilk işim cihazımı almak olacak malum 25 gündür telefonsuzum. Yarın telefonun durumuyla ilgili tekrar bilgilendirme yaparım​

serdarcagran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serdar
Cihazım
mi5s
Konular
3
normalde arızalı telefon yerıne kullanmalık telefonsuz kalma dıye telefon verılmesı gerekır
belli zaman urun servıste kalırsa iade hakkın doguyor tuketıcı hakları heyetınden bılgı almanı tavsıye ederim

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
Valla hocam öncellikle geçmiş olsun.
Ve 'parmak izi'nden bende muzdaribim bir kaç aydır.
Şuan durum nedir acaba ? Bilgilendirme yapacağınızı belirtmişsiniz fakat ben yazmadan duramadım.
En kısa sürede dönüş yaparsanız çok sevinirim.
Bende yaptırmak istiyorum çünkü.
Teşekkürler (:

Conconist50

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
67
Valla hocam öncellikle geçmiş olsun.
Ve 'parmak izi'nden bende muzdaribim bir kaç aydır.
Şuan durum nedir acaba ? Bilgilendirme yapacağınızı belirtmişsiniz fakat ben yazmadan duramadım.
En kısa sürede dönüş yaparsanız çok sevinirim.
Bende yaptırmak istiyorum çünkü.
Teşekkürler (:
Bugün saat 2 gibi cihazı aldım. Forum bakımdaydı galiba giriş yapamadım. Serviste denedim sorun yoktu ama yine de korkuyordum çünkü 8.2 veya 8.0 dı hatırlamıyorum global stabil yüklenmişler zaten eski sürümde çalışıyordu . Neyse dedim çıktım. Eve gelmem saat 12yi buldu. Telefonu güncelledim 8.5e ve korkarak parmak izini denedim çalışıyor :) gayet stabil sıkıntısız seri

normalde arızalı telefon yerıne kullanmalık telefonsuz kalma dıye telefon verılmesı gerekır
belli zaman urun servıste kalırsa iade hakkın doguyor tuketıcı hakları heyetınden bılgı almanı tavsıye ederim
21 is Günü dolunca iade hakkı oluyor 20. İş gününde yaptılar. Fatura sahibi olmadıgım için iadeyi fatura sahibine yapacakları için thhye gitmezdim herhalde. Yedek cihaz olarak servis kesin olarak her durumda 10 gün sonra yedek cihaz veriyoruz diyorsa birşeyler olabilirdi ama elimizde yedek cihaz varsa gibi bir madde eklemişlerse yapacak birşey yoktur

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
Benim anlamadığım bir durum var. Madem anakartta problem var neden sadece 'parmak izi ve dokunmatikliği' gidiyor ?
Geri kalan herşey stabil çalışıyor...

Size geçmiş olsun hocam (:
Umarım tekrarlamaz bu durum...

Conconist50

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
67
Benim anlamadığım bir durum var. Madem anakartta problem var neden sadece 'parmak izi ve dokunmatikliği' gidiyor ?
Geri kalan herşey stabil çalışıyor...

Size geçmiş olsun hocam (:
Umarım tekrarlamaz bu durum...
Hocam o olaylar biraz karışık :) anakartın belli bir bölümünde hata var demekki. Anakarttan dolayı sim okumayan yada sadece wifisi çalışmayan cihazlar da var

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
Hocam o olaylar biraz karışık :) anakartın belli bir bölümünde hata var demekki. Anakarttan dolayı sim okumayan yada sadece wifisi çalışmayan cihazlar da var

Teşekkür ederim yanıtınız için. Belki de 'Home Tuşu'nu çalıştıran bir parça zarar görmüş olabilir...
Bende bilmiyormuş gibi de konuşuyorum (:
İyi günler...

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Sorunun düzeldıgıne sevindim hocam, darısı benim başıma artık hergün arıyorum ve aciliyeti dile getiriyorum evo garanti benimkisi bakalım kazığa oturmayız inşallah.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Conconist50

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
67
Sorunun düzeldıgıne sevindim hocam, darısı benim başıma artık hergün arıyorum ve aciliyeti dile getiriyorum evo garanti benimkisi bakalım kazığa oturmayız inşallah.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
inşallah en kısa zamanda hallederseniz

Conconist50

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
67
şimdi benim anakartım değişti bidaha mı bl kilidi açıp twrp kuracagım :)

Üst Alt