Çözüldü Delta servis

ahmettokatli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
mi 5
Konular
5
Mi 5 telefonumun ekranında ölü piksel meydana gelince 05.02.2018 tarihinde telefonumu garanti kapsamında delta servise bıraktım.Delta servisle alakalı o kadar çok olumsuz yorum okudum ve gördüm ki korkmaya basladim açıkçası. Bugüne kadar da herhangi bir geri dönüş olmadı merakla bekliyorum bakalım ne olacak....

reiskaraca25

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Reis
Cihazım
Mi5
Konular
2
Nerede ölü piksell ekran resmi atarmısınn kardeşimm

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

by_colakoglu

Vatan toprağı kutsaldır, kaderine terkedilemez.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habil
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Elektronik tekn.
Konular
15

reiskaraca25

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Reis
Cihazım
Mi5
Konular
2
Bardonn ya bendede varda ben dirket pixsele takıldım da

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahmettokatli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
mi 5
Konular
5
Cihaz serviste resmi yok maalesef ama mercimek tanesi büyüklüğünde ekranın orta kısmında mavi ve kırmızı lekeler oluştu...

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Mi 5 telefonumun ekranında ölü piksel meydana gelince 05.02.2018 tarihinde telefonumu garanti kapsamında delta servise bıraktım.Delta servisle alakalı o kadar çok olumsuz yorum okudum ve gördüm ki korkmaya basladim açıkçası. Bugüne kadar da herhangi bir geri dönüş olmadı merakla bekliyorum bakalım ne olacak....

Merhaba;

Tarafımıza göndermiş olduğunuz cihaz hakkında daha sağlıklı bilgi verebilmemiz için özel mesaj yolu ile cihazın form veya imei numarasını iletmenizi rica ederiz.

Saygılar,
Delta Servis

koachh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
mi5 Prime
Konular
1
Bende de ekran siyah renkteyken kırmızı mercimek tanesi kadar led kaçağı vardı. 02-02 itibariyle Delta servise giriş yapıld. bende siz gibi tereddüt ettim ama madem garantili ürün göndermek lazım eğer zamanında yapmazlarsa (20 iş günü) yada sorunu çözmezlerse hemen tüketici mahkemesine gitmeyi düşünüyorum. Tecrübelerimizi paylaşalım.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Bende de ekran siyah renkteyken kırmızı mercimek tanesi kadar led kaçağı vardı. 02-02 itibariyle Delta servise giriş yapıld. bende siz gibi tereddüt ettim ama madem garantili ürün göndermek lazım eğer zamanında yapmazlarsa (20 iş günü) yada sorunu çözmezlerse hemen tüketici mahkemesine gitmeyi düşünüyorum. Tecrübelerimizi paylaşalım.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Arkadaşlar öncelikle geçmiş olsun. Bende de ghost screen var. 4-5 aydır bu şekilde kullanıyorum telefonu. Ekran değişimi sonrası kenarlardan ışık sızması gibi şeylerin olduğunu söyleyenler var. Cihaz geldikten sonra son durumu soylerseniz çok memnun olurum. Ben de ona göre yollim cihazı. ahmettokatli

ahmettokatli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
mi 5
Konular
5
Cihazın sorununu anlamadıkları için dün bir teknik servis görevlisi telefonla aradı, bilgi verdim, bugün de cihazın son durumuyla alakalı aradım ama hala tamir asamasinda olduğunu soylediler... Cihaz yapıldığında olumlu olumsuz tüm yönleriyle yazacagim belki benden sonra göndereceklere yardimcı olmuş olurum...

Üst Alt